Termin oczekiwania na SIII

Opinie, pytania i porady dotyczące zakupu Superba
Regulamin forum
1. Temat musi zaczynać się od [S1] lub [S2], a treść powinna być taka sama jak ta występująca w cenniku lub konfiguratorze, np. "[S2] Przygotowanie pod telefon GSM I"
2. Jeden wątek powinien dotyczyć jednej opcji wyposażenia dostępnej w cenniku lub konfiguratorze.
pankracy
Posty: 182
Rejestracja: 25 gru 2019, o 12:06
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: pankracy »

Komoornik całkiem ładnie to wygląda. Nie spodziewałem się takiego efektu bez znaczków.
Awatar użytkownika
Kasper
Posty: 313
Rejestracja: 7 lis 2021, o 21:48
Samochód: Superb III Facelift
Rocznik: 2022
Silnik: 1.5TSI DADA (150KM)

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: Kasper »

A skąd wytrzasnąłeś taki znaczek na masce...super(b)



Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

komoornik
Posty: 1074
Rejestracja: 26 lut 2012, o 23:24
Samochód: Superb III Facelift
Rocznik: 2021
Silnik: 1.5TSI DADA (150KM)
Lokalizacja: Warszawa

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: komoornik »

pankracy pisze: 19 mar 2022, o 21:03 Komoornik całkiem ładnie to wygląda. Nie spodziewałem się takiego efektu bez znaczków.
Też uważam że spoko taki clean look, ale koniecznie z tymi minimalistycznymi ramkami rejestracji :)
Kasper pisze: 19 mar 2022, o 21:09 A skąd wytrzasnąłeś taki znaczek na masce...super(b)



Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
Znaczek od majfrenda z Aliexpress.
Klimekpl
Posty: 115
Rejestracja: 17 mar 2022, o 07:35
Samochód: Superb III Facelift
Rocznik: 2022
Silnik: 1.5TSI DADA (150KM)

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: Klimekpl »

Dzwoniłem dziś domówić wejście na USB w lusterku - bez problemu, bez zmiany ceny z zeszłego roku i nawet dostałem to w gratisie :)
Diler dobry chłop co on może, że trza czekać (gadał, że wskakują już lipcowe i sierpniowe) więc mój może za 2 miechy się narodzi hehehehe.
W środę czy czwartek ma być jakaś konferencja dla dilerów skody w związku z produkcją samochodów i wojną na Ukrainie (wiązki kabli robili na Ukrainie) ciekawe ile to w plecy nam da oczekującym....
Arystander
Posty: 72
Rejestracja: 5 lis 2021, o 08:16
Samochód: Superb III Kombi 4x4 Facelift
Rocznik: 2022
Silnik: 2.0TSI (280KM)

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: Arystander »

Klimekpl pisze: 21 mar 2022, o 09:52 Dzwoniłem dziś domówić wejście na USB w lusterku - bez problemu, bez zmiany ceny z zeszłego roku i nawet dostałem to w gratisie :)
Diler dobry chłop co on może, że trza czekać (gadał, że wskakują już lipcowe i sierpniowe) więc mój może za 2 miechy się narodzi hehehehe.
W środę czy czwartek ma być jakaś konferencja dla dilerów skody w związku z produkcją samochodów i wojną na Ukrainie (wiązki kabli robili na Ukrainie) ciekawe ile to w plecy nam da oczekującym....
Super, że się udało i to jeszcze bezkosztowo :)

Przy okazji, dopisz się do arkusza: https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... p=drivesdk
Awatar użytkownika
wjabl
Posty: 66
Rejestracja: 1 paź 2018, o 13:01
Samochód: Superb III Facelift
Rocznik: 2022
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Imię: Wojtek
Lokalizacja: Kraków

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: wjabl »

Zamówiony 03.09.2021 dzisiaj zameldował się w salonie :)

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka


Obrazek
Ostatnio zmieniony 21 mar 2022, o 17:54 przez wjabl, łącznie zmieniany 1 raz.
Klimekpl
Posty: 115
Rejestracja: 17 mar 2022, o 07:35
Samochód: Superb III Facelift
Rocznik: 2022
Silnik: 1.5TSI DADA (150KM)

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: Klimekpl »

wjabl pisze: 21 mar 2022, o 17:54 Zamówiony 03.09.2021 dzisiaj zameldował się w salonie :)

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
Wow gratulacje
ciusiek101
Posty: 167
Rejestracja: 17 maja 2021, o 20:50
Samochód: Superb III
Silnik: Inny
Imię: Maciej

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: ciusiek101 »

Arystander pisze: 21 mar 2022, o 17:39
Klimekpl pisze: 21 mar 2022, o 09:52 Dzwoniłem dziś domówić wejście na USB w lusterku - bez problemu, bez zmiany ceny z zeszłego roku i nawet dostałem to w gratisie :)
Diler dobry chłop co on może, że trza czekać (gadał, że wskakują już lipcowe i sierpniowe) więc mój może za 2 miechy się narodzi hehehehe.
W środę czy czwartek ma być jakaś konferencja dla dilerów skody w związku z produkcją samochodów i wojną na Ukrainie (wiązki kabli robili na Ukrainie) ciekawe ile to w plecy nam da oczekującym....
Super, że się udało i to jeszcze bezkosztowo :)

Przy okazji, dopisz się do arkusza: https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... p=drivesdk
Tez dzis dzwonilem. Tez dealer wspomnial o tej konferencji w srode … jedyna pewna informacja 😀
Arystander
Posty: 72
Rejestracja: 5 lis 2021, o 08:16
Samochód: Superb III Kombi 4x4 Facelift
Rocznik: 2022
Silnik: 2.0TSI (280KM)

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: Arystander »

wjabl pisze: 21 mar 2022, o 17:54 Zamówiony 03.09.2021 dzisiaj zameldował się w salonie :)

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka


Obrazek
Zamawiałem tego samego dnia, ale sobie jeszcze poczekam. Gratulacje, tylko 6 miesięcy to jak na loterii wygrać :)
Awatar użytkownika
siemi1
Posty: 2360
Rejestracja: 25 mar 2013, o 14:13
Samochód: Superb III Kombi 4x4 Facelift
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Aktualnie: 2.0 TDi 200KM
Lokalizacja: Wawa_Bemowo

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: siemi1 »


ciusiek101 pisze:
Tez dzis dzwonilem. Tez dealer wspomnial o tej konferencji w srode … jedyna pewna informacja Obrazek
O to pewnie kolo południa to po bede dzwonił do mojego co tam dalej bo trzeba zmienić wyposażenie jak powypadały restrykcyjne.

Wysłane z mojego OP8PRO przy użyciu Tapatalka

Domówka:
OII FL, Elegance 2.0TDI Kombi, oszust RS Jest 171,7 KM i 402,9 Nm
Służbówka:
S3 FL, Scout 2.0TDI Kombi 200KM DSG7 4x4, Steel Grey/pakiet Black
sonic
Posty: 141
Rejestracja: 30 cze 2021, o 13:07
Samochód: Superb III Kombi 4x4 Facelift
Rocznik: 1337
Silnik: 2.0TSI (280KM)

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: sonic »

siemi1 pisze: 21 mar 2022, o 19:34
ciusiek101 pisze:
Tez dzis dzwonilem. Tez dealer wspomnial o tej konferencji w srode … jedyna pewna informacja Obrazek
O to pewnie kolo południa to po bede dzwonił do mojego co tam dalej bo trzeba zmienić wyposażenie jak powypadały restrykcyjne.

Wysłane z mojego OP8PRO przy użyciu Tapatalka
czy to oznacza ze Canton wroci ? :)
Awatar użytkownika
siemi1
Posty: 2360
Rejestracja: 25 mar 2013, o 14:13
Samochód: Superb III Kombi 4x4 Facelift
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Aktualnie: 2.0 TDi 200KM
Lokalizacja: Wawa_Bemowo

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: siemi1 »

Nie sadze... Cabton to jest to bajer i nikt po tym plakac nie bedzie na tyle aby z auta rezygnować, natomiast jak by wywalili ACC i line assista to bralbym inne auto :)

Wysłane z mojego OP8PRO przy użyciu Tapatalka

Domówka:
OII FL, Elegance 2.0TDI Kombi, oszust RS Jest 171,7 KM i 402,9 Nm
Służbówka:
S3 FL, Scout 2.0TDI Kombi 200KM DSG7 4x4, Steel Grey/pakiet Black
ilmash
Posty: 26
Rejestracja: 2 gru 2021, o 09:06
Samochód: Superb III 4x4 Facelift
Rocznik: 2022
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Lokalizacja: Katowice

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: ilmash »

siemi1 pisze: 21 mar 2022, o 21:20 Nie sadze... Cabton to jest to bajer i nikt po tym plakac nie bedzie na tyle aby z auta rezygnować, natomiast jak by wywalili ACC i line assista to bralbym inne auto :)

Wysłane z mojego OP8PRO przy użyciu Tapatalka
dokładnie, poza tym audio można dorzucić fajne przy okazji wygłuszania całości, parę tysięcy w jedną czy drugą stronę to koszt do łyknięcia :D
artho
Posty: 1209
Rejestracja: 26 wrz 2021, o 17:55
Samochód: Superb III Kombi 4x4 Facelift
Rocznik: 2021
Silnik: 2.0TSI (280KM)

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: artho »

siemi1 pisze: 21 mar 2022, o 21:20 Nie sadze... Cabton to jest to bajer i nikt po tym plakac nie bedzie na tyle aby z auta rezygnować, natomiast jak by wywalili ACC i line assista to bralbym inne auto :)
W mojej ocenie (osoby raczej mającej jakiśtam słuch :lol: ) Canton w Superbie generalnie stoi zdecydowanie ponad wieloma systemami bazowymi ze Skody, tak z F3, O3 jak i O4, natomiast jest do system audio starający się NIE zadowalać na siłę każdej niszy, tzn. nie będzie grał dobrze z każdym rodzajem muzyki. Sprawdza się zdecydowanie ŚREDNIO z muzyką ostrzejszą rockową i metalową, natomiast sprawdza się całkiem nieźle z muzyką popularną, elektroniczną, indie, funk, swingiem, lekkim rockiem itd. Oczywiście trochę trzeba pobawić się EQ, gra też sporo lepiej przy większych głośnościach niż niskich, zasadniczo jak ktoś ma plan wydać kilkanaście tysięcy PLN na dobre wygłuszenie Superba i zrobienie mu audio z prawdziwego zdarzenia to pewnie warto, ale jak ktoś zastanawia się nad bazą vs Cantonem to jednak brałbym Cantona. To audio da się lubić, 600W Superba daje radę.
Awatar użytkownika
caballero
Posty: 351
Rejestracja: 16 wrz 2016, o 16:48
Samochód: Superb III 4x4 Facelift
Rocznik: 2021
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Imię: Tomek
Lokalizacja: Warszawa

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: caballero »

artho pisze: 21 mar 2022, o 21:37 W mojej ocenie (osoby raczej mającej jakiśtam słuch :lol: ) Canton w Superbie generalnie stoi zdecydowanie ponad wieloma systemami bazowymi ze Skody, tak z F3, O3 jak i O4, natomiast jest do system audio starający się NIE zadowalać na siłę każdej niszy, tzn. nie będzie grał dobrze z każdym rodzajem muzyki. Sprawdza się zdecydowanie ŚREDNIO z muzyką ostrzejszą rockową i metalową, natomiast sprawdza się całkiem nieźle z muzyką popularną, elektroniczną, indie, funk, swingiem, lekkim rockiem itd. Oczywiście trochę trzeba pobawić się EQ, gra też sporo lepiej przy większych głośnościach niż niskich, zasadniczo jak ktoś ma plan wydać kilkanaście tysięcy PLN na dobre wygłuszenie Superba i zrobienie mu audio z prawdziwego zdarzenia to pewnie warto, ale jak ktoś zastanawia się nad bazą vs Cantonem to jednak brałbym Cantona. To audio da się lubić, 600W Superba daje radę.
To, co mogę powiedzieć, to że Canton w moim poprzednim Superbie (MY 2017) grał o wiele lepiej od obecnego (MY 2021). Różnica jest ogromna. Co bym nie robił z equalizerem, to mam wrażenie, że dźwięk jest bardzo uśredniony i przytłumiony.
Najbardziej to odczuwam przy metalu czy muzyce symfonicznej.
Tego "problemu" w ogóle nie było w przedlifcie i tam dźwięk był zdecydowanie lepszy.
W poprzednim słuchanie muzyki nawet sprawiało mi przyjemność. Teraz to tylko tyle, że w miarę poprawnie brzmi i nie "boli" za bardzo.
ODPOWIEDZ