Kontrolka informującą o trwającej regeneracji DPF

Awatar użytkownika
marioti
Doradca
Posty: 1818
Rejestracja: 30 gru 2017, o 10:56
Samochód: Superb II combi
Rocznik: 2012
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Aktualnie: 198KM

Re: Kontrolka informującą o trwającej regeneracji DPF

Post autor: marioti »

tak masz rację. Była też mowa tutaj o tym rozwiązaniu.
Zdecydowanie tańsze rozwiązanie, ale ma swoje minusy, z którymi zapewne można się pogodzić :) Ciągle zajmuje złącze OBD, trzeba przemyśleć umiejscowienie diody bo nocą wali po oczach (ewentualnie zostawić tylko samą sygnalizację dźwiękową), brak integracji z systemem auta (rozwiązanie z modułem montowanym od Krzynola, daje efekt jak by powiadomienie o wypalaniu było ustawione fabrycznie)
Awatar użytkownika
krzynol
Ekspert
Posty: 430
Rejestracja: 4 gru 2019, o 07:56
Samochód: Superb II DSG 4x4
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Aktualnie: 170KM
Imię: Krzysztof
Lokalizacja: 3miasto
Kontakt:

Re: Kontrolka informującą o trwającej regeneracji DPF

Post autor: krzynol »

Krzys76 pisze: 5 lut 2023, o 16:58 To rozumiem z tym Gateway 7N0907530M nie bedzie dzialalo ;)
będzie działało wszystko, oprócz pokazywania napięcia na zegarach
Awatar użytkownika
pawellier
Posty: 70
Rejestracja: 4 sty 2023, o 16:46
Samochód: Superb II
Rocznik: 2013
Silnik: 2.0TDI CFFB (140KM)
Imię: Paweł
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza PL, Tranby NO

Re: Kontrolka informującą o trwającej regeneracji DPF

Post autor: pawellier »

ja mam VGATE iCAR PRO, zostało mi po poprzednim samochodzie do tego apka za 21 zeta i też można kontrolować, minusem jest to ze trzeba telefon za każdym razem podłączać, ale idzie to ogarnąć, moja skoda wypala się co ok 700 km tak że tylko obserwuję przebieg i podłączam telefon jak jest już blisko, tylko u mnie aplikacja pokazuje wypalanie a obroty na biegu jałowym mam ok 1000 i spalanie 0,6-0,7 dziś właśnie sprawdzałem bo do jechałem do pracy i jeszcze wypalanie trwało poczekałem chwilkę niech się dopali i na postoju dodatkowo się wentylator włączał co chwile
ODPOWIEDZ