Stuki skrzyni, sprzęgła 1.5 TSI manual.

jorgus
Posty: 100
Rejestracja: 5 paź 2019, o 13:10
Samochód: Superb III Facelift
Silnik: 1.5TSI DADA (150KM)
Lokalizacja: Wrocław

Re: Stuki skrzyni, sprzęgła 1.5 TSI manual.

Post autor: jorgus »

Tak z ciekawości czy kolega Kamil - bohater reportażu - wskórał coś przez rok od jego emisji? Czekam na precedens, żeby pojechać ze swoim SIII :-)
Sdss
Posty: 533
Rejestracja: 24 gru 2019, o 22:02
Samochód: Superb III Facelift
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Imię: Rafał

Re: Stuki skrzyni, sprzęgła 1.5 TSI manual.

Post autor: Sdss »

jorgus pisze: 29 sie 2021, o 10:45 Tak z ciekawości czy kolega Kamil - bohater reportażu - wskórał coś przez rok od jego emisji? Czekam na precedens, żeby pojechać ze swoim SIII :-)
Chyba by grupy nie zakłada na FB.
jorgus
Posty: 100
Rejestracja: 5 paź 2019, o 13:10
Samochód: Superb III Facelift
Silnik: 1.5TSI DADA (150KM)
Lokalizacja: Wrocław

Re: Stuki skrzyni, sprzęgła 1.5 TSI manual.

Post autor: jorgus »

Wspomnianą grupę https://www.facebook.com/groups/4438628849537039 raczej założył ktoś inny i dopiero dwa dni temu ale dziękuję za cenny komentarz. Kolega Kalisz2 nie zabierał głosu na tym forum od grudnia, więc chodzą po głowie spiskowe teorie:
  • naprawili / wymienili na model z innym silnikiem (zakładając, że tttm i jest to nienaprawialne) i kazali podpisać klauzulę poufności, żeby inni nie poszli tym śladem
  • nasłali na niego ukraińską mafię i skutecznie uciszyli
  • dał za wygraną i polubił stuki
  • załamał się nerwowo i wycofał z życia publicznego ;-)
kalisz2
Posty: 24
Rejestracja: 21 paź 2020, o 21:10
Samochód: Superb III Facelift
Silnik: 1.5TSI DADA (150KM)

Re: Stuki skrzyni, sprzęgła 1.5 TSI manual.

Post autor: kalisz2 »

Witam wszystkich, rzeczywiście dawno mnie nie było na forum, spowodowane bylo to intensywnym czasem zawodowym i sporym zniechęceniem do jakiegokolwiek dzialania ze skoda czy vw. Niestety nic do dzisiaj nie zdzialalem juz kilkanascie razy miałem samochód w serwisie ale zawsze z tym samym skutkiem czyli brak jakichkolwiek dzialan ze strony producenta i co jakis czas z nową probą wcisniecia mi kitu ze tak ma byc. Serwis raz twierdzi ze to jakas lapa tuleiiplywajacej, raz ze to jakas poduszka amortyzacyjna pod skrzynia itp itd. Nie jestem w stanie nic zdzialac, jedyne co pozostalo to sad i próba zgloszenia w UOKIKu.
kalisz2
Posty: 24
Rejestracja: 21 paź 2020, o 21:10
Samochód: Superb III Facelift
Silnik: 1.5TSI DADA (150KM)

Re: Stuki skrzyni, sprzęgła 1.5 TSI manual.

Post autor: kalisz2 »

jorgus pisze: 29 sie 2021, o 11:18 Wspomnianą grupę https://www.facebook.com/groups/4438628849537039 raczej założył ktoś inny i dopiero dwa dni temu ale dziękuję za cenny komentarz. Kolega Kalisz2 nie zabierał głosu na tym forum od grudnia, więc chodzą po głowie spiskowe teorie:
  • naprawili / wymienili na model z innym silnikiem (zakładając, że tttm i jest to nienaprawialne) i kazali podpisać klauzulę poufności, żeby inni nie poszli tym śladem
  • nasłali na niego ukraińską mafię i skutecznie uciszyli
  • dał za wygraną i polubił stuki
  • załamał się nerwowo i wycofał z życia publicznego ;-)
W przypadku pierwszej opcji to takie rzeczy moze sie zdążają ale w przypadku firm co biora w leasing po kilkanascie samochodow a nie jeden pionek który i tak nic nie wskóra.
Do drogiej sie nie odniose...
Jezeli chodzi o trzecią i czwartą to co mam zrobic? Nie pozostalo nic innego jak Sąd, mozna zobaczyc jaką antyreklame robią vw inni uzytkownicy i tez nic nie wskórali.

No i potwierdzam, ze to nie ja założyłem grupę na fb chodź pochwalam autora za pomysł, dzieki temu wiemy ze jest nas wiecej z tym bublem
Damian1962
Posty: 1
Rejestracja: 13 wrz 2022, o 12:57
Samochód: Superb III
Rocznik: 2021
Silnik: 1.5TSI DADA (150KM)

Re: Stuki skrzyni, sprzęgła 1.5 TSI manual.

Post autor: Damian1962 »

Mam problem ze skrzynią biegów na pierwszym drugim trzecim biegu chodzi głośno wręcz wyje proszę o poradę podaję swój numer telefonu 723001069
ODPOWIEDZ