Otwieranie bagażnika z przyciski na klapie

Ozzy
Posty: 10
Rejestracja: 9 sie 2020, o 18:54
Samochód: Superb III
Silnik: 1.8TSI CJSA (180KM)

Otwieranie bagażnika z przyciski na klapie

Post autor: Ozzy »

Witam. Czy ktoś z Kolegów miał problem : nie daje się otworzyć bagażnika za pomocą przycisku umieszczonego na klapie? Z wnętrza ok. Z pilota ok. Zamknąć za pomocą przycisku znajdującego się we wnętrzu klapy też się da. Ale otworzyć z tego który jest na zewnątrz auta już nie.
krzysn
Posty: 280
Rejestracja: 6 lis 2011, o 11:32
Samochód: Superb III Facelift
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Imię: Krzysiek

Re: Otwieranie bagażnika z przyciski na klapie

Post autor: krzysn »

Zacznij od wymiany baterii w kluczyku.
Sdss
Posty: 540
Rejestracja: 24 gru 2019, o 22:02
Samochód: Superb III Facelift
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Imię: Rafał

Re: Otwieranie bagażnika z przyciski na klapie

Post autor: Sdss »

Mikrostyk.
bawl
Posty: 203
Rejestracja: 22 cze 2018, o 22:17
Samochód: Superb III
Silnik: 1.8TSI CJSA (180KM)

Re: Otwieranie bagażnika z przyciski na klapie

Post autor: bawl »

Obstawiam microstyk tak samo jak kolega wyżej. Jeśli wpadniesz na pomysł wymiany klamki to proponuję nie demontować tapicerki klapy tylko wyciągnąć od strony rejestracji. Wymieniałem klamkę na kamerkę i tak było prościej. Zaopatrz się w plastikowe lyzki tapicerskie. Pozdrawiam
Ozzy
Posty: 10
Rejestracja: 9 sie 2020, o 18:54
Samochód: Superb III
Silnik: 1.8TSI CJSA (180KM)

Re: Otwieranie bagażnika z przyciski na klapie

Post autor: Ozzy »

Klamka wyjęta, po jej rozebraniu urwałem z 3 "zaczepy" ale trudno i tak jak mówicie, jest tam jakieś maleństwo z żółtą kropką z której odleciał kawałek drucika. Podłączając spowrotem i wciskając scyzorykiem otwieranie działa. Czyli mikrostyk. Sprzedają takie rzeczy czy czeka mnie kilka stów na klamkę? A jeśli klamka to można kupić taniej niż za 560 PLN (takie znalazłem...). Ps. Czy nie mając kamery cofania fabrycznie mogę kupić klamkę z kamerą a w przyszłości jechać do magika który to sparuje?
Awatar użytkownika
Enriquez
Administrator
Posty: 13611
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:20
Samochód: Inny
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Imię: Marcin
Lokalizacja: Łódź - Wieś ELW

Re: Otwieranie bagażnika z przyciski na klapie

Post autor: Enriquez »

Klamkę z kamerą dostaniesz gdzieś za 500. Samą klamkę w cenie złomu. Kamerę zawsze możesz podłączyć, a na razie jeździć bez.
Pozdrawiam
Marcin
---
Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuję się wykonywania żadnych modyfikacji w cudzych samochodach. Proszę mnie o to nie pytać.
Ozzy
Posty: 10
Rejestracja: 9 sie 2020, o 18:54
Samochód: Superb III
Silnik: 1.8TSI CJSA (180KM)

Re: Otwieranie bagażnika z przyciski na klapie

Post autor: Ozzy »

Brać? 130,35 zł 18%OFF | Nie ma potrzeby CANBUS, oryginalna dynamiczna tylna kamera samochodowa dla Audi A4L VW Touran Sagitar LaVida plus Skoda Speedy Octavia
https://a.aliexpress.com/_mKEtetJ
ODPOWIEDZ