Yanosik+Carplay problem z radiem

knight86
Posty: 2
Rejestracja: 30 lip 2018, o 17:32
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Imię: Paweł

Yanosik+Carplay problem z radiem

Post autor: knight86 »

Witajcie. Szukałem na forum, ale nie znalazłem (albo źle szukałem), więc opisuje poniżej trapiący mnie problem.
Sprawa Dotyczy Superba 3 L&K i Iphona 11
Połączyłem samochód za pomocą kabla i Carplaya i ogólnie działa to dobrze - chociaż wolałbym, żeby to było bezprzewodowo, ale i to można załatwić dokupując jakiś adapter.
Problem pojawił się przy korzystaniu z Yanosika. W momencie jak np potwierdzam jakieś zgłoszenie lub jak sam jakieś chce dodać to wyrzuca mnie z Yanosika i na wyświetlaczu auta pojawia się radio. Muszę znowu wracać do Carplay i wchodzić do Yanosika. I tak za każdym razem. Pytanie brzmi dlaczego tak się dzieje i jak się tego pozbyć?
Cienki221
Posty: 497
Rejestracja: 16 wrz 2015, o 14:21
Samochód: Superb III 4x4 Facelift
Rocznik: 2022
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Lokalizacja: O-ka

Re: Yanosik+Carplay problem z radiem

Post autor: Cienki221 »

To nie jest problem auta czy tel. Problem jest z sama apką yanosika, u mnie w g30 mam bezprzewodowo CarPlay i też są cyrki z yanosikiem. Albo wyrzuca, albo jak coś powie to znika muzyka. Nawet jak wejdziesz w telefonie do ustawieni yanosika->ustawienia->dźwięki jest BT ustawione i jak będziesz chciał zmienić na domyślne odrazu wywala z app.
Nawet w App Store jest wiele negatywnych opinii o nowej aktualizacji. Jest tak około 2 tygodni
kacluk
Posty: 503
Rejestracja: 28 lip 2019, o 14:50
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TDI (150KM)
Imię: Lukasz
Lokalizacja: Corby - UK

Re: Yanosik+Carplay problem z radiem

Post autor: kacluk »

a jakby zamiast yanosika używać tomtom amigo? ja całą europę na tym jeźdże i jeszcze bez mandatu
ODPOWIEDZ