https://www.facebook.com/vagstudiotychy/yotun pisze: ↑29 mar 2026, o 21:48Do siebie? Czyli gdzie? Jak długo to trwa i jaki koszt takiej usługi?
Ma podpis na dole...
https://www.facebook.com/vagstudiotychy/yotun pisze: ↑29 mar 2026, o 21:48Do siebie? Czyli gdzie? Jak długo to trwa i jaki koszt takiej usługi?
U mnie pod fotelem nie ma gaśnicy i chyba właśnie zainwestuje w te uchwyty, bo to wydaje się dobre miejsce na gaśnicę.Skodnik4x4 pisze: ↑6 kwie 2026, o 06:42 [img]https://ibb.co/S7ns2B7K
https://ibb.co/0ysX8Brv/img]
Już dodało dzięki "poradnikowi" admina , jeszcze obrót opanować.
Sam montowałeś ?Skodnik4x4 pisze: ↑6 kwie 2026, o 17:33 Ten sam uchwyt miałem w S2 z elektrycznymi fotelami i bez problemu mieścił się, tu w S3 przy zwykłych fotelach trzeba tylko pamiętać by nie kolidowało z dźwignią do przesuwania fotela.