Strona 84 z 84
Re: [S3] SZYBKIE PYTANIA i KONKRETNE ODPOWIEDZI - temat zbiorczy
: 30 maja 2026, o 21:12
autor: kris3city
to jest u mnie na
www.superetka/elsa (więc odpowiedź brzmi: TAK/NIE/NIE WIEM czy to elsa czy etka). To w miarę ogarniam, ale jak się dowiedzieć:
Jaki rodzaj sygnału wyłazi z radia na pinie T12g/5? CAN? +12V? Co kliknąć, aby uzyskać rozpiskę? Tak samo wtyczka T6ea. Jaki ma OEM? Jest nieklikalna na tym schemacie...
Tak wiem, że poznajesz schemat, to indukcja
Re: [S3] SZYBKIE PYTANIA i KONKRETNE ODPOWIEDZI - temat zbiorczy
: 30 maja 2026, o 23:31
autor: yogibabu
Problem z darmowymi jest taki, że nie wszystko tam jest.
Opisy znajdziesz tu gdzie zakreśliłem elsa
Snipaste_2026-05-31_00-29-14.jpg
nr wtyczki w etka
Snipaste_2026-05-31_00-56-46.jpg
Re: [S3] SZYBKIE PYTANIA i KONKRETNE ODPOWIEDZI - temat zbiorczy
: 31 maja 2026, o 09:14
autor: kris3city
To ja chyba używam jakieś lipnej wersji, nic poza tym jak zrobić demont/zamont i jakieś pierdoły to nie znalazłem:
Ale wtyczkę znalazłem, dzięki za naukę!!!

Próbowałem po samej wtyczce, a nie przez moduł, ja nie podumał...
Re: [S3] SZYBKIE PYTANIA i KONKRETNE ODPOWIEDZI - temat zbiorczy
: 31 maja 2026, o 09:40
autor: yogibabu
kris3city pisze: ↑31 maja 2026, o 09:14
To ja chyba używam jakieś lipnej wersji, nic poza tym jak zrobić demont/zamont i jakieś pierdoły to nie znalazłem:
Tak jak wspomniałem wcześniej- w darmowej wersji elsy nie wszystko jest

, a tym bardziej do nowszych aut.
Re: [S3] SZYBKIE PYTANIA i KONKRETNE ODPOWIEDZI - temat zbiorczy
: 31 maja 2026, o 20:55
autor: turzol
yogibabu pisze: ↑31 maja 2026, o 09:40
kris3city pisze: ↑31 maja 2026, o 09:14
To ja chyba używam jakieś lipnej wersji, nic poza tym jak zrobić demont/zamont i jakieś pierdoły to nie znalazłem:
Tak jak wspomniałem wcześniej- w darmowej wersji elsy nie wszystko jest

, a tym bardziej do nowszych aut.
Dokładnie, pełne schematy są w ELSA PRO.
Re: [S3] SZYBKIE PYTANIA i KONKRETNE ODPOWIEDZI - temat zbiorczy
: 1 cze 2026, o 10:30
autor: HanSolo
Czekajcie - jakiej darmowej wersji elsy? xD To mogę sobie pobrać i zainstalować czy chodzi o takiego z vitaminką?
Re: [S3] SZYBKIE PYTANIA i KONKRETNE ODPOWIEDZI - temat zbiorczy
: 1 cze 2026, o 10:58
autor: yogibabu
HanSolo pisze: ↑1 cze 2026, o 10:30
Czekajcie - jakiej darmowej wersji elsy? xD To mogę sobie pobrać i zainstalować czy chodzi o takiego z vitaminką?
Nie trzeba instalować. To wersja na przeglądarkę
https://superetka.com/index.php