Termin oczekiwania na SIII

Opinie, pytania i porady dotyczące zakupu Superba
Regulamin forum
1. Temat musi zaczynać się od [S1] lub [S2], a treść powinna być taka sama jak ta występująca w cenniku lub konfiguratorze, np. "[S2] Przygotowanie pod telefon GSM I"
2. Jeden wątek powinien dotyczyć jednej opcji wyposażenia dostępnej w cenniku lub konfiguratorze.
Awatar użytkownika
Enriquez
Administrator
Posty: 13602
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:20
Samochód: Inny
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Imię: Marcin
Lokalizacja: Łódź - Wieś ELW

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: Enriquez »

No i bardzo dobrze. Mam taką funkcję u siebie (bmw), i co przechodzę koło samochodu to się dzieje cyrk - szczególnie w garażu, na myjni itp. Jedyna rada zostawić kluczyk w aucie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Pozdrawiam
Marcin
---
Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuję się wykonywania żadnych modyfikacji w cudzych samochodach. Proszę mnie o to nie pytać.
komoornik
Posty: 1033
Rejestracja: 26 lut 2012, o 23:24
Samochód: Superb III Facelift
Rocznik: 2021
Silnik: 1.5TSI DADA (150KM)
Lokalizacja: Warszawa

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: komoornik »

Ale w Biemdablju to auto się chyba nie otwiera a jedynie robi powitanie? 🤔
Marianek
Posty: 193
Rejestracja: 31 maja 2021, o 09:14
Samochód: Superb III Facelift
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Imię: Mariusz
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: Marianek »

Kris RJS pisze: 31 gru 2022, o 14:52 Czy można ustawić zamykanie samochodu tak by sam się zamykał jak odchodzę od samochodu ? Czy zawsze muszę dotknąć przycisku na klamce jak chce zamknąć?
W sumie skoro sam się otwiera przy podejściu, to w 2 stronę też powinno działać ?
Można ustawić, zakodować---- jest dedykowana apka na OBD11 dla tej funkcji.
Moje pytanie---- z jakiej odległości (maksymalnie), rozpoznaje Ci kluczyk i otwiera auto?
Awatar użytkownika
Enriquez
Administrator
Posty: 13602
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:20
Samochód: Inny
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Imię: Marcin
Lokalizacja: Łódź - Wieś ELW

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: Enriquez »

komoornik pisze:Ale w Biemdablju to auto się chyba nie otwiera a jedynie robi powitanie? Obrazek
No niestety otwiera się i zamyka. Używam tego, bo w sumie wygodne.

W Skodzie można zdaje się ustawić automatyczne zamykanie, ale coś tam się nie uzbroi - alarm albo ta blokada zamków od środka. Nie pamiętam już.
Pozdrawiam
Marcin
---
Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuję się wykonywania żadnych modyfikacji w cudzych samochodach. Proszę mnie o to nie pytać.
Awatar użytkownika
siemi1
Posty: 2355
Rejestracja: 25 mar 2013, o 14:13
Samochód: Superb III combi 4x4 Facelift
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Aktualnie: 2.0 TDi 200KM
Lokalizacja: Wawa_Bemowo

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: siemi1 »

adamzory pisze: 7 gru 2022, o 18:31 Witam,
Z tej strony rekordzista adamzory. Zamówienie "nothing sophisticated - style kombi 2.0 diesel 200km dsg + 2 pakiety" z 28.04.2021 (kiedy to było...).
Wg informacji od moich flotowców auto się wyprodukowało (tydzień 47) i obecnie jest w drodze do dilera.
Odbiór w okolicach Świąt lub po Nowym Roku. Tabelkę zaktualizowałem ;) Dam znać.
Możecie robić już zrzutkę na prezent dla mnie za ten rekord.
qrczak0 pisze: 10 lis 2022, o 20:45 Dziś dealer dzwonił z informacją że podobno wpadł "zatwierdzony" termin na 49 tydzień. Jest to pierwsza informacja jaką dostałem od początku zamówienia 09.09.2021) ;) Zobaczymy co z tego będzie, wrzuciłem info do excela
I co odberałeś?
Domówka:
OII FL, Elegance 2.0TDI Kombi, oszust RS Jest 171,7 KM i 402,9 Nm
Służbówka:
S3 FL, Scout 2.0TDI Kombi 200KM DSG7 4x4, Steel Grey/pakiet Black
adamzory
Posty: 39
Rejestracja: 30 lis 2021, o 06:53
Samochód: Inny
Rocznik: 2017
Silnik: Inny
Imię: Adam

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: adamzory »

siemi1 pisze: 2 sty 2023, o 21:30
adamzory pisze: 7 gru 2022, o 18:31 Witam,
Z tej strony rekordzista adamzory. Zamówienie "nothing sophisticated - style kombi 2.0 diesel 200km dsg + 2 pakiety" z 28.04.2021 (kiedy to było...).
Wg informacji od moich flotowców auto się wyprodukowało (tydzień 47) i obecnie jest w drodze do dilera.
Odbiór w okolicach Świąt lub po Nowym Roku. Tabelkę zaktualizowałem ;) Dam znać.
Możecie robić już zrzutkę na prezent dla mnie za ten rekord.
qrczak0 pisze: 10 lis 2022, o 20:45 Dziś dealer dzwonił z informacją że podobno wpadł "zatwierdzony" termin na 49 tydzień. Jest to pierwsza informacja jaką dostałem od początku zamówienia 09.09.2021) ;) Zobaczymy co z tego będzie, wrzuciłem info do excela
I co odberałeś?
hej, jeszcze nie :) ostatni status to było około 7 grudnia (samochód w drodze do dilera), no ale że potem święta, flotowcy też nieśpieszni, opony, rejestracje, leasingi, urlopy więc się przeciągneło na styczeń. Dam znać i dopiszę się jak sprawa będzie mieć swój finał, jakikolwiek będzie :)
rafal490
Posty: 34
Rejestracja: 3 gru 2021, o 15:47
Samochód: Inny
Rocznik: 2016
Silnik: Inny
Lokalizacja: łódzkie

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: rafal490 »

adamzory pisze: 3 sty 2023, o 07:33
siemi1 pisze: 2 sty 2023, o 21:30
adamzory pisze: 7 gru 2022, o 18:31 Witam,
Z tej strony rekordzista adamzory. Zamówienie "nothing sophisticated - style kombi 2.0 diesel 200km dsg + 2 pakiety" z 28.04.2021 (kiedy to było...).
Wg informacji od moich flotowców auto się wyprodukowało (tydzień 47) i obecnie jest w drodze do dilera.
Odbiór w okolicach Świąt lub po Nowym Roku. Tabelkę zaktualizowałem ;) Dam znać.
Możecie robić już zrzutkę na prezent dla mnie za ten rekord.
qrczak0 pisze: 10 lis 2022, o 20:45 Dziś dealer dzwonił z informacją że podobno wpadł "zatwierdzony" termin na 49 tydzień. Jest to pierwsza informacja jaką dostałem od początku zamówienia 09.09.2021) ;) Zobaczymy co z tego będzie, wrzuciłem info do excela
I co odberałeś?
hej, jeszcze nie :) ostatni status to było około 7 grudnia (samochód w drodze do dilera), no ale że potem święta, flotowcy też nieśpieszni, opony, rejestracje, leasingi, urlopy więc się przeciągneło na styczeń. Dam znać i dopiszę się jak sprawa będzie mieć swój finał, jakikolwiek będzie :)
chyba okrężną drogą jedzie... mój 14 wyjechał do dealera i 16 już był w salonie
adamzory
Posty: 39
Rejestracja: 30 lis 2021, o 06:53
Samochód: Inny
Rocznik: 2017
Silnik: Inny
Imię: Adam

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: adamzory »

rafal490 pisze: 3 sty 2023, o 11:33
adamzory pisze: 3 sty 2023, o 07:33
siemi1 pisze: 2 sty 2023, o 21:30



I co odberałeś?
hej, jeszcze nie :) ostatni status to było około 7 grudnia (samochód w drodze do dilera), no ale że potem święta, flotowcy też nieśpieszni, opony, rejestracje, leasingi, urlopy więc się przeciągneło na styczeń. Dam znać i dopiszę się jak sprawa będzie mieć swój finał, jakikolwiek będzie :)
chyba okrężną drogą jedzie... mój 14 wyjechał do dealera i 16 już był w salonie
heh, cóż, jesli mam być rekordzistą to juz pod każdym względem :) nie naciskam juz na flotowców, nauczyłem się cierpliwości. Bede dawał znać
Kris RJS
Posty: 35
Rejestracja: 16 mar 2022, o 17:47
Samochód: Superb III Facelift
Silnik: 1.5TSI DADA (150KM)

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: Kris RJS »

U mnie wydanie trwało jakoś ok. 4 tygodnie.
1 aktualizacja oprogramowania i transport do saolonu
2 przeprocesowanie podwyżki +8k
3 rejestracja
4 opony zimowe
5 świeta
i 2 dni po świetach odebrałem bo w pierwszy dzień po świętach nie można zrobić przeglądu zerowego xD
adamzory
Posty: 39
Rejestracja: 30 lis 2021, o 06:53
Samochód: Inny
Rocznik: 2017
Silnik: Inny
Imię: Adam

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: adamzory »

Kris RJS pisze: 3 sty 2023, o 18:30 U mnie wydanie trwało jakoś ok. 4 tygodnie.
1 aktualizacja oprogramowania i transport do saolonu
2 przeprocesowanie podwyżki +8k
3 rejestracja
4 opony zimowe
5 świeta
i 2 dni po świetach odebrałem bo w pierwszy dzień po świętach nie można zrobić przeglądu zerowego xD
no to mamy odpowiedź dlaczego tyle to trwa.
rafal490
Posty: 34
Rejestracja: 3 gru 2021, o 15:47
Samochód: Inny
Rocznik: 2016
Silnik: Inny
Lokalizacja: łódzkie

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: rafal490 »

u mnie 2,5 tygodnia
5 grudnia wyprodukowany
14 w drodze do salonu
16 już w salonie
w międzyczasie załatwiony leasing i opony
19 rejestracja
22 odbiór
z tego co wiem po świętach pakiet przeglądów już jest droższy + 2000zł
Nimrod
Posty: 6
Rejestracja: 28 gru 2022, o 23:42
Samochód: Superb III combi 4x4
Rocznik: 2022
Silnik: 2.0TSI (280KM)

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: Nimrod »

Hej odebrałem wczoraj mojego Superba i brakowało chłodzonego schowka pasażera. Podobno w międzyczasie wypadł ze standardu i dealer nic nie może z tym zrobić. Czy osobom którym auto też wyprodukowało się w grudniu/listopadzie nie zamontowali tego chłodzenia? Coś udało się wam za to ugrać?
Pablito
Posty: 28
Rejestracja: 25 wrz 2021, o 16:20
Samochód: Superb III 4x4 Facelift
Silnik: 2.0TSI (280KM)

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: Pablito »

Nimrod pisze: 5 sty 2023, o 09:39 Hej odebrałem wczoraj mojego Superba i brakowało chłodzonego schowka pasażera. Podobno w międzyczasie wypadł ze standardu i dealer nic nie może z tym zrobić. Czy osobom którym auto też wyprodukowało się w grudniu/listopadzie nie zamontowali tego chłodzenia? Coś udało się wam za to ugrać?
Ja odbierałem w grudniu i też chłodzonego schowka nie mam. Nawet nie zwróciłem na to uwagi, nawet nie interesowałem się, czy będzie. Całe pozostałe wyposażenie jest, bez kastracji. Chłodzony jest podłokietnik. A żeby się targować o takie pierdoły to by mi nawet do głowy nie przyszło. Tym bardziej, że nie podnieśli mi ceny ani o złotówkę, więc zapłaciłem nierealną do uzyskania obecnie kwotę. A i samochód przez długi czas oczekiwania mam o rok młodszy.
Awatar użytkownika
hubi_pl
Posty: 175
Rejestracja: 13 paź 2016, o 16:10
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 400
Imię: Hubert
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: hubi_pl »

Te chłodzone schowki i tak na ch... się nadają. Korzystanie jest bezsensowne, na początku dla testu ktoś coś wrzuci a i tak po czasie zapomni i nie korzysta.
Mr Haldex
ciusiek101
Posty: 167
Rejestracja: 17 maja 2021, o 20:50
Samochód: Superb III
Silnik: Inny
Imię: Maciej

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: ciusiek101 »

hubi_pl pisze: 5 sty 2023, o 12:01 Te chłodzone schowki i tak na ch... się nadają. Korzystanie jest bezsensowne, na początku dla testu ktoś coś wrzuci a i tak po czasie zapomni i nie korzysta.
Potwierdzam
ODPOWIEDZ