Termin oczekiwania na SIII

Opinie, pytania i porady dotyczące zakupu Superba
Regulamin forum
1. Temat musi zaczynać się od [S1] lub [S2], a treść powinna być taka sama jak ta występująca w cenniku lub konfiguratorze, np. "[S2] Przygotowanie pod telefon GSM I"
2. Jeden wątek powinien dotyczyć jednej opcji wyposażenia dostępnej w cenniku lub konfiguratorze.
rafal490
Posty: 34
Rejestracja: 3 gru 2021, o 15:47
Samochód: Inny
Rocznik: 2016
Silnik: Inny
Lokalizacja: łódzkie

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: rafal490 »

marswi pisze: 1 lip 2022, o 13:55 Style. Cenie 122 auto "czyste"
Czyli za jakieś 110 opłacało by się wziąć bez faktury...
marswi
Posty: 10
Rejestracja: 21 lis 2021, o 18:01
Samochód: Superb III combi Facelift
Silnik: 1.5TSI DADA (150KM)

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: marswi »

Nie. Kwota którą chcę jest bez faktury i ostateczna. Niensprzedam.to zostaje ze mną.
zalezi
Posty: 392
Rejestracja: 20 sie 2020, o 16:06
Samochód: Superb III
Silnik: 1.4TSI (150KM)

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: zalezi »

Jeżeli to 2.0 TDI 150km i raptem Style to zostanie z tobą, bo za 122 tys nikt go nie kupi bez FV23%.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
mario789
Moderator
Posty: 573
Rejestracja: 12 lis 2020, o 00:34
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 220/470
Imię: Mario
Lokalizacja: Łódź

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: mario789 »

Za 127k mam do wzięcia g30 (nalot 68k 2.0 190 xdrive) z pełna faktura wiec tutaj cena zaporowa moim zdaniem
rafal490
Posty: 34
Rejestracja: 3 gru 2021, o 15:47
Samochód: Inny
Rocznik: 2016
Silnik: Inny
Lokalizacja: łódzkie

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: rafal490 »

zalezi pisze: 2 lip 2022, o 16:06 Jeżeli to 2.0 TDI 150km i raptem Style to zostanie z tobą, bo za 122 tys nikt go nie kupi bez FV23%.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dokładnie... 122 netto kosztuje nowa w tej wersji z tym silnikiem
wipawel
Posty: 18
Rejestracja: 26 paź 2021, o 22:31
Samochód: Superb III
Silnik: 1.4TSI (150KM)

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: wipawel »

Panowie, ja kończę swoją przygodę po roku oczekiwania. Dealer powiedział, ze do końca roku nie ma szans. Bo z elementów „restrykcyjnych” mam wszystkie 😅 - matrixy, pakiet black i pełna automatyzacja jazdy w style. Zdecydowałem sie na kodiaqa z placu - odbieram go w przyszłym tygodniu. Życzę szybkich odbiorów - w kolejce 2 superby mniej ;)
wac_law
Posty: 71
Rejestracja: 3 paź 2021, o 13:21
Samochód: Superb III combi 4x4 Facelift
Rocznik: 2023
Silnik: 2.0TSI (280KM)

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: wac_law »

Trzy ;) ja też zrezygnowałem. Niech się udławią tą Skodą ;)
pawcio007
Posty: 19
Rejestracja: 28 cze 2022, o 12:54
Samochód: Superb III combi Facelift
Rocznik: 2022
Silnik: 2.0TDI (190KM)
Imię: Tomek

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: pawcio007 »

Najgorsze jest brak informacji że strony dealera - jakiejkolwiek odnośnie terminu.
Renegade
Posty: 28
Rejestracja: 31 maja 2022, o 19:23
Samochód: Superb III combi 4x4
Rocznik: 2017
Silnik: 2.0TDI (190KM)

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: Renegade »

Wszędzie tak jest. Gdzie i co byś nie zamówił.
Skoda-milczy
VW- nie określa terminów +zastrzeżenie o wygaśnięciu umowy po upływie roku.
MB- zamówione GLE na fullu,dostawa na czerwiec, opóźniony 2 miesiące +wycięte matrixy , pamięć foteli,masaże, wentylacja,klimatyzowane uchwyty kubków. Możesz brać albo oddadzą zaliczkę i poinformują o dostępności opcji wyciętych.
Porsche, możesz się zapisać do kolejki na przyszły rok do zamówień. Wszystko przerobiłem już mnie w tym roku nic nie zdziwi. Nie wiem tylko skąd pomysł na brak utrzymania ceny z umów zawartych w ubiegłym roku? Skąd się biorą takie informacje? To jest tylko i wyłącznie sposób dealerów na dodatkową marże.Mam tych skodzin parę i mi się nie spieszy, ale w pełni rozumiem rozczarowanie. Jak czytam to w zamówionym S3 Sportline, że kolor jest wykluczony?lampy rozumiem, ale kolor 🤣
pawcio007
Posty: 19
Rejestracja: 28 cze 2022, o 12:54
Samochód: Superb III combi Facelift
Rocznik: 2022
Silnik: 2.0TDI (190KM)
Imię: Tomek

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: pawcio007 »

Pakiet black też jest nierozumialy że jest restrykcyjny. Ja nie mam stałej ceny, tylko stały rabat 10% od ceny cennikowej. Nie wiem czy to tylko plotki czy prawda że superb stoją wyprodukowane na placach i tylko czekają na częściej elektroniczne.
Teraz jest nadal sporo superb na otomoto dstępnych nowych ale w naszym excleu dla samochodów klienkich chyba się nic nie zmieniło. Straszny chaos musi w VW panować żeby nie byli w stanie podać terminu ani jakiejkolwiek informacji
Dave90
Posty: 17
Rejestracja: 20 sty 2022, o 01:39
Samochód: Superb III Facelift
Rocznik: 2022
Silnik: 1.5TSI DADA (150KM)
Lokalizacja: Szczecin

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: Dave90 »

pawcio007 pisze: 3 lip 2022, o 22:08 Pakiet black też jest nierozumialy że jest restrykcyjny. Ja nie mam stałej ceny, tylko stały rabat 10% od ceny cennikowej. Nie wiem czy to tylko plotki czy prawda że superb stoją wyprodukowane na placach i tylko czekają na częściej elektroniczne.
Teraz jest nadal sporo superb na otomoto dstępnych nowych ale w naszym excleu dla samochodów klienkich chyba się nic nie zmieniło. Straszny chaos musi w VW panować żeby nie byli w stanie podać terminu ani jakiejkolwiek informacji
Jest to prawdą. Przed majówką otrzymałem informację, że auto jest wyprodukowane ale bez faktury. Mamy lipiec a ja nawet otrzymałem pismo z centrali Škody z Poznania, że jest to sytuacja „Globalna” i przepraszają ale nie podadzą mi żadnego terminu, kiedy mogę spodziewać się doposażenia auta i jego odbioru. Dlatego zrezygnowałem, poszedłem do VW i tam znalazłem Arteona z matrycami, na których mi zależało. Co prawda droższego od Superba no ale nie miałem już siły i czasu czekać w nieskończoność.
Arken
Posty: 14
Rejestracja: 31 mar 2020, o 14:18
Samochód: Inny
Silnik: 2.0TDI CFFB (140KM)

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: Arken »

Tylko w Arteonie nie ma matrixów - tam jest system z przesłoną, taki jak w wersji sprzed liftingu, czy w Passacie przedliftowym. Z tej trójki obecnie prawdziwe matrixy mają tylko Superb i Passat.
ilmash
Posty: 26
Rejestracja: 2 gru 2021, o 09:06
Samochód: Superb III 4x4 Facelift
Rocznik: 2022
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Lokalizacja: Katowice

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: ilmash »

pawcio007 pisze: 3 lip 2022, o 20:12 Najgorsze jest brak informacji że strony dealera - jakiejkolwiek odnośnie terminu.
Ale sami nie dostają od importera. Ja przez 10 miesięcy dzwoniłem i pytałem. Nic nie wiedzą i nie dostają informacji. Sprzedawca zadzwonił do mnie dopiero w połowie maja, że wpadł klepnięty termin do systemu.
pawcio007 pisze: 3 lip 2022, o 22:08 Teraz jest nadal sporo superb na otomoto dstępnych nowych ale w naszym excleu dla samochodów klienkich chyba się nic nie zmieniło. Straszny chaos musi w VW panować żeby nie byli w stanie podać terminu ani jakiejkolwiek informacji
Jest dużo dostępnych na otomoto, ale większość w takiej relacji cena/wyposażenie, że sobie tak postoją ;)

Generalnie nie dziwię się tym co rezygnują, jakby do wakacji nic nie drgnęło to też bym zrezygnował, na szczęście wyprodukowane i jest już na folii :D no i jeszcze mam zamówienie na Stingera, ale teraz na spokojnie mogę sobie wypożyczyć i zrobić porównawczą jazdę testową
zalezi
Posty: 392
Rejestracja: 20 sie 2020, o 16:06
Samochód: Superb III
Silnik: 1.4TSI (150KM)

Termin oczekiwania na SIII

Post autor: zalezi »

Pojutrze mija mi 10 miesiąc od zamówienia. Zero terminu, czegokolwiek. Zaraz się okaże, ze się nigdy nie wyprodukuje i człowiek stracił prawie rok i nic nie kupił. Akurat kupiłem Giulie, ale gdybym jej nie wziął to chyba mnie by jasny szlag trafił, bo zwyczajnie człowiek jest z niczym. Tak, jakby w ogóle nie zamówił.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ilmash
Posty: 26
Rejestracja: 2 gru 2021, o 09:06
Samochód: Superb III 4x4 Facelift
Rocznik: 2022
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Lokalizacja: Katowice

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: ilmash »

dlatego ja zamawiałem Stingera jak się zrobił bajzel z matrixami i było ryzyko kastracji więcej niż Cantona. Audio mogę sobie zrobić, ale 360 czy TAH nie dodam sobie jako retrofit w sensowny sposób
ODPOWIEDZ