Uzyskane rabaty

Opinie, pytania i porady dotyczące zakupu Superba
Regulamin forum
1. Temat musi zaczynać się od [S1] lub [S2], a treść powinna być taka sama jak ta występująca w cenniku lub konfiguratorze, np. "[S2] Przygotowanie pod telefon GSM I"
2. Jeden wątek powinien dotyczyć jednej opcji wyposażenia dostępnej w cenniku lub konfiguratorze.
mario789
Moderator
Posty: 573
Rejestracja: 12 lis 2020, o 00:34
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 220/470
Imię: Mario
Lokalizacja: Łódź

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: mario789 »

Stopy procentowe może będą 8 procent może 12 może jak będzie tarcza 6 ale cały czas jesteśmy w celu 😂😂😂
przemoKTW
Posty: 10
Rejestracja: 9 paź 2022, o 20:41
Samochód: Superb III Facelift
Rocznik: 2020
Silnik: 1.5TSI DADA (150KM)
Imię: Przemysław

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: przemoKTW »

skoda ganinex katowice, moja rozmowa z dzisiaj i uzyskane informacje: zero rabatów, ceny katalogowe, cena auta będzie ceną gdy rozpoczną produkować auto a nie dzisiejsza w dniu zamówienia.
mario789
Moderator
Posty: 573
Rejestracja: 12 lis 2020, o 00:34
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 220/470
Imię: Mario
Lokalizacja: Łódź

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: mario789 »

przemoKTW pisze: 14 lis 2022, o 19:15 skoda ganinex katowice, moja rozmowa z dzisiaj i uzyskane informacje: zero rabatów, ceny katalogowe, cena auta będzie ceną gdy rozpoczną produkować auto a nie dzisiejsza w dniu zamówienia.
W Łodzi podobna narracja (bednarek) u zimnego nie kupię bo mnie wkurzyl pan ze sprzedaży obceniajac mnie od góry do dołu czego nie cierpię. Jeszcze rozmawiałem w Toruniu i o dziwo coś można podziałać ale to będę się zastanawiać bliżej dopiero w przyszłym roku.

Niestety mamy sytuacje jaka mamy, a dilerzy nie sa skłonni oddawać łatwo zarobku…
Awatar użytkownika
orlik
Doradca
Posty: 2978
Rejestracja: 16 lis 2016, o 22:04
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (272KM)
Aktualnie: 450/550
Lokalizacja: RZ

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: orlik »

mario789 pisze: 15 lis 2022, o 12:50 W Łodzi podobna narracja (bednarek) u zimnego nie kupię bo mnie wkurzyl pan ze sprzedaży obceniajac mnie od góry do dołu czego nie cierpię.
Miałem podobną sytuację w jednym z salonów. Jako, że nie jestem gwiazdą insta a na co dzień chodzę w dresach, bo mi tak wygodnie :lol: zostawiłem auto w salonie na wymianę oleju i pomyślałem, że może bym zobaczył jak ta nowa RS się sprawuje :lol: Dostałem jasno do zrozumienia, że auto nie dla mnie, za mocne i nie na moją kieszeń :lol: Ale mina tego ,,pana" była bezcenna jak podstawili mi superba po serwisie, zaraz po zlaniu mnie ciepłym moczem :lol:
mario789
Moderator
Posty: 573
Rejestracja: 12 lis 2020, o 00:34
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 220/470
Imię: Mario
Lokalizacja: Łódź

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: mario789 »

orlik pisze: 15 lis 2022, o 23:41
mario789 pisze: 15 lis 2022, o 12:50 W Łodzi podobna narracja (bednarek) u zimnego nie kupię bo mnie wkurzyl pan ze sprzedaży obceniajac mnie od góry do dołu czego nie cierpię.
Miałem podobną sytuację w jednym z salonów. Jako, że nie jestem gwiazdą insta a na co dzień chodzę w dresach, bo mi tak wygodnie :lol: zostawiłem auto w salonie na wymianę oleju i pomyślałem, że może bym zobaczył jak ta nowa RS się sprawuje :lol: Dostałem jasno do zrozumienia, że auto nie dla mnie, za mocne i nie na moją kieszeń :lol: Ale mina tego ,,pana" była bezcenna jak podstawili mi superba po serwisie, zaraz po zlaniu mnie ciepłym moczem :lol:
Dla mnie jako handlowca jest to nie do pojęcia jak można zamykać sobie sprzedaż taka frajerska postawa. Niejednokrotnie się przekonałem, ze klient który „epatował” markami jak przychodziło do finalizacji to jednak płótno w kieszeni i wszystko w myśl zasady zastaw się a postaw się a klient z opozycji w tzw dresach na luzie pytał się gdzie podpisać.

Nigdy nie ocenia się człowieka po tym jak wyglada bo to najgorsze co można zrobić ale cóż zdarzają się ignoranci. Jak mawiał pewien znany lodzki baron „duże pieniądze lubią ciszę” 😁
Maliniak
Posty: 552
Rejestracja: 16 lis 2021, o 23:16
Samochód: Superb III 4x4 Facelift
Rocznik: 2021
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: 380/500
Imię: Jacek
Lokalizacja: Warszawa

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: Maliniak »

Tak to już jest u nas z obsługą klienta i brakiem profesjonalizmu ;)
Awatar użytkownika
orlik
Doradca
Posty: 2978
Rejestracja: 16 lis 2016, o 22:04
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (272KM)
Aktualnie: 450/550
Lokalizacja: RZ

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: orlik »

Tak Panowie, to jest właśnie brak doświadczenia, który objawia się brakiem profesjonalizmu.
Ale co oczekiwać od ludzi, którzy są zatrudniani przez błąd na poziomie rekrutacji, często kierowanej oszczędnościami i również brakiem profesjonalizmu ;)
Maliniak
Posty: 552
Rejestracja: 16 lis 2021, o 23:16
Samochód: Superb III 4x4 Facelift
Rocznik: 2021
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: 380/500
Imię: Jacek
Lokalizacja: Warszawa

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: Maliniak »

Dlatego istnieją szkolenia
mario789
Moderator
Posty: 573
Rejestracja: 12 lis 2020, o 00:34
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 220/470
Imię: Mario
Lokalizacja: Łódź

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: mario789 »

Maliniak pisze: 17 lis 2022, o 07:16 Dlatego istnieją szkolenia Obrazek
Yo 😁 i dzięki takim szkoleniom sa fakturki, które sfinansują w przyszłym roku kurkę w tsi 😂 / oczywiście pół żartem pół serio
komoornik
Posty: 986
Rejestracja: 26 lut 2012, o 23:24
Samochód: Superb III Facelift
Rocznik: 2021
Silnik: 1.5TSI DADA (150KM)
Lokalizacja: Warszawa

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: komoornik »

Dest90 pisze: 28 wrz 2022, o 14:18 Przy zamówieniu na początku września dostałem informację, że na 5% mogę liczyć o dealera, a gwarancja ceny może będzie, a może nie będzie od producenta. Także albo będzie dobrze albo niedobrze
A jaki podali termin realizacji?
Dest90
Posty: 2
Rejestracja: 7 sie 2022, o 08:58
Samochód: Superb III Facelift
Silnik: 2.0TSI (190KM)

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: Dest90 »

Niestety rok, plus, minus dwa miesiące. Oczywiście jak coś podobnego pojawi się na placu to też mam dostać informacje.
tomek evo
Posty: 395
Rejestracja: 16 sie 2017, o 14:18
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Imię: Tomasz

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: tomek evo »

orlik pisze: 15 lis 2022, o 23:41
mario789 pisze: 15 lis 2022, o 12:50 W Łodzi podobna narracja (bednarek) u zimnego nie kupię bo mnie wkurzyl pan ze sprzedaży obceniajac mnie od góry do dołu czego nie cierpię.
Miałem podobną sytuację w jednym z salonów. Jako, że nie jestem gwiazdą insta a na co dzień chodzę w dresach, bo mi tak wygodnie :lol: zostawiłem auto w salonie na wymianę oleju i pomyślałem, że może bym zobaczył jak ta nowa RS się sprawuje :lol: Dostałem jasno do zrozumienia, że auto nie dla mnie, za mocne i nie na moją kieszeń :lol: Ale mina tego ,,pana" była bezcenna jak podstawili mi superba po serwisie, zaraz po zlaniu mnie ciepłym moczem :lol:
Tatko opowiadał mi kiedyś jak jego znajmy przedsiębiorca z branży budowlanej poszedł do salonu Merca. Jechał z budowy więc buty miał nieco ubłocone i nie był też ubrany jak by wyszedł z eleganckiego biura dlatego potraktowali go z góry dając do zrozumienia, ze za wysokie progi na jego brudne nogi. Poszedł na drugą stronę ulicy do Renault i jeszcze tego samego dnia zamówił 12 aut.
mario789
Moderator
Posty: 573
Rejestracja: 12 lis 2020, o 00:34
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 220/470
Imię: Mario
Lokalizacja: Łódź

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: mario789 »

Nigdy nie ocenia się książki po okładce 😁 - tak filozoficznie.

Ja sprzedałem dziś fure, gdzie pan pogadał ze mną jedynie przez telefon i zapytał czy mam czas na szybki bajer. Odparłem, ze zapraszam a ten na to, ze poczeka na żonę i podjada. Przyjechali, zobaczyli i po wypiciu kawy kazali robić wniosek na leasing 😂
Awatar użytkownika
orlik
Doradca
Posty: 2978
Rejestracja: 16 lis 2016, o 22:04
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (272KM)
Aktualnie: 450/550
Lokalizacja: RZ

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: orlik »

To lipa, do mnie jak przyjechali kupić auto, to naj&b@liśmy się, a rano jak wytrzeźwieli to odjechali.
Mam zasadę, że furę trzeba opić :lol:
I w poprzedniej się nic nie dzieje, ani w obecnej :lol:
pankracy
Posty: 182
Rejestracja: 25 gru 2019, o 12:06
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: pankracy »

Aż się dusza cieszy czytając takie coś. Dzisiaj ludzie mają sztyl w du.e i nie wypada. Kiedyś to była normalna sprawa. Ahhh to się nie wróci.
ODPOWIEDZ