Panel klimatyzacji z SIII

Awatar użytkownika
marioti
Doradca
Posty: 1817
Rejestracja: 30 gru 2017, o 10:56
Samochód: Superb II combi
Rocznik: 2012
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Aktualnie: 198KM

Re: Panel klimatyzacji z SIII

Post autor: marioti »

w sumie to sam nie wiem gdzie kontynuować.

znalezienie 1K8907044BK to taki sam "cód" jak znaleźć pozostałe. Jest jedna oferta na ebay ale wychodzi 1230zł za używkę, to już chyba taniej będzie w aso.

przy 1k8 jest też problem z ramką. Dlatego własnie myślałem o 5K0, bo tutaj wystarczyłoby przełożyć elektronikę do starej obudowy bo rozmieszczenie przycisków i pokręteł jest takie samo (a wcześniej przelutować diody). Mnie akurat nie przeszkadza regulacja co 1 stopień. Co pół, miałem w dwóch poprzednich autach, mam też teraz z volvo, i jakoś tak nie ma to dla mnie znaczenia.
w 1k8 faktem jest że lepsza czytelność temperatury z uwagi na wyświetlacz, no ale on jest czerwony, więc nie wiem czy by się dało przelutować go i czy by to wtedy ruszyło. Bez zajrzenia do środka trudno powiedzieć. A z kolei jazda z czerwonym wyświetlaczem (choć małym) to mnie akurat by przeszkadzało w kurze.
maureliusz
Posty: 1882
Rejestracja: 18 sty 2019, o 13:13
Samochód: Superb II 4x4
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Aktualnie: 200KM / 398Nm
Imię: Maro
Lokalizacja: Myślenice / wioska obok

Re: Panel klimatyzacji z SIII

Post autor: maureliusz »

No czerwony kolor...słabo...
Ceny...chore tych paneli... używanych... ale jak cała wariacja z powodu braków chipsów.

Mnie...okropnie wkurza co 1 stopień regulacja zimą... bo jednak albo jest zimno / albo ciepło... Latem jest lepiej, ale ostatnio znowu coś mi strasznie wali chłodem i nie wiem czy to nie panel właśnie z tego co czytałem.
Dodatkowo z tego co pisał kolega w tym wątku ten panel z Golfa SUBIEKTYWNIE jakby lepiej sterował klimatem :-)

no...ale nadal zostaje kwestia ceny... ja odpuściłem...chociaż śledzę aukcje w poszukiwaniu okazji ;-))
Nie oglądaj się na innych. Rób swoje. Najlepiej jak potrafisz.
tajpej11
Posty: 38
Rejestracja: 13 mar 2021, o 17:47
Samochód: Inny
Silnik: 1.9TDI BLS (105KM)

Re: Panel klimatyzacji z SIII

Post autor: tajpej11 »

jakby ktoś szukał panel 5k0 z passata z grzaną szybą i webasto to mam na zbyciu bo odpuściłem moda
Awatar użytkownika
marioti
Doradca
Posty: 1817
Rejestracja: 30 gru 2017, o 10:56
Samochód: Superb II combi
Rocznik: 2012
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Aktualnie: 198KM

Re: Panel klimatyzacji z SIII

Post autor: marioti »

wrzuć cenę, tu lub na pw
ODPOWIEDZ