Nad morze w korkach.

Tematy nie związane z Superbem
szczypior

Re: Nad morze w korkach.

Post autor: szczypior »

szms pisze:No to za bardzo nie masz wyjścia.... zostaje Ci autostrada i tylko autostrada 8-)

Rumie idzie objechać bocznymi... ale to dosyć spory objazd nie wiem czy jest sens...

Możesz sobie sklepac od końca Obwodnicy Trójmiasta w Gdyni Chyloni:
Kcyńska, Chylońska, Północna, Hutnicza, Dąbrowskiego, Starowiejska, I Dywizji Wojska Polskiego, Rumska - potem w lewo na Mrzezino, Żelistrzewo... Puck i wracasz na standard.

Droga wydaje się być skomplikowana, jak GPS załapie to będzie zdecydowanie szybciej w fazie szczytowej korków. Ba, nawet w naprawdę korkowej sprawie możesz zjechać przedostatni zjazd z Obwodowej i przelecieć Morską w stronę Rumi. :roll:


z Pucka możesz jeszcze na krzyżówce (koło maca) prosto polecieć a potem kierować się albo na dębki albo na krokową a z krokowej na władek od dupy strony.

W lewo na mrzezino i żelistrzewo droga jest po płytach UWAŻAJ NA CIĘŻARÓWKI OL-TRANS wąsko tam jest, gdzieś w połowie możesz też odbić na "wały" dosłownie wałem przeciwpowodziowym zapierdzielać no ale tutaj możesz liczyć się z wystającymi korzeniami oraz mandatem ;-) no chyba że masz CB.

Kolejne wyjście w Gdyni zatrzymać się na Skwerze Kościuszki i tramwaj wodny na hel.
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Nad morze w korkach.

Post autor: szms »

cebula pisze:Kolejne wyjście w Gdyni zatrzymać się na Skwerze Kościuszki i tramwaj wodny na hel.

O to też polecam, ale już lepiej z Gdańska - bliżej :lol:

Jako całodniowa wycieczka świetny pomysł :roll:
szczypior

Re: Nad morze w korkach.

Post autor: szczypior »

Z Sobieszewa jeszcze bliżej ;-P
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Nad morze w korkach.

Post autor: szms »

Weź tam dojedź :lol:
szczypior

Re: Nad morze w korkach.

Post autor: szczypior »

No coś o tym wiem łącznie zrobiłem w tamtym kierunku już chyba z 20tys km...po tyum zasranym moście i nawet jedną sarne zderzakiem w lesie trafiłem.


A tak swoją drogą chyba postawie znak na wlocie do Pucka " TU ZLOT SUPERBÓW" bo widzę że sporo osób leci koło mojej chatki. Także nie wkur... kaszuba bo gwoździe rozsypie (50km/h max).
westberg
Posty: 242
Rejestracja: 14 mar 2014, o 10:24
Samochód: Superb II
Silnik: 1.4TSI CAXC (125KM)
Lokalizacja: Płock/Warszawa

Re: Nad morze w korkach.

Post autor: westberg »

cebula pisze:
W lewo na mrzezino i żelistrzewo droga jest po płytach UWAŻAJ NA CIĘŻARÓWKI OL-TRANS wąsko tam jest, gdzieś w połowie możesz też odbić na "wały" dosłownie wałem przeciwpowodziowym zapierdzielać no ale tutaj możesz liczyć się z wystającymi korzeniami oraz mandatem ;-) no chyba że masz CB.

Kolejne wyjście w Gdyni zatrzymać się na Skwerze Kościuszki i tramwaj wodny na hel.
Czyli ta droga na Żelistrzewo to po płytach jest? Tak? To niefajnie...

Zapakowany człowiekami i bagażem skodziak może się zes...tzn. zepsuć na tych wertepach. Już i tak w tym sezonie zaliczył albański "prom" i albańską "autostradę". Nie chcę mu aplikować kolejnych "atrakcji" i wywalać kasę na wymianę połowy zawieszenia.
szczypior

Re: Nad morze w korkach.

Post autor: szczypior »

Tj płyty ale jedziesz bardzo komfortowo są bardzo równe, w deszczu uważaj może być ślisko na tym betonie...no i wąsko jest.


Droga jako nawierzchnia jest spoko.. uważaj tylko na pierwszy most od strony Gdyni (Rumi) ładnie się na nim leci jak jedziesz około 130km/h.
westberg
Posty: 242
Rejestracja: 14 mar 2014, o 10:24
Samochód: Superb II
Silnik: 1.4TSI CAXC (125KM)
Lokalizacja: Płock/Warszawa

Re: Nad morze w korkach.

Post autor: westberg »

cebula pisze:

Droga jako nawierzchnia jest spoko.. uważaj tylko na pierwszy most od strony Gdyni (Rumi) ładnie się na nim leci jak jedziesz około 130km/h.
A co z tym mostem jest nie tak, że mam na niego uważać?

W ogóle to mam zamiar zjechać z obwodnicy trójmiejskiej w Aleję Kwiatkowskiego, a potem zdać się na nawigację i do Żelistrzewa. Dobrze, czy źle planuję?
szczypior

Re: Nad morze w korkach.

Post autor: szczypior »

dasz rade...
whity

Re: Nad morze w korkach.

Post autor: whity »

W rewalu tez wysyp superbow....w samym sasiadctwie jest z 6 szt. ....
Czas auto zmienić, bo zaczyna ich więcej być niż passatow ;)
Awatar użytkownika
grzesiu26
Posty: 2705
Rejestracja: 30 sty 2011, o 19:15
Samochód: Superb II combi 4x4
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: Szczecin

Re: Nad morze w korkach.

Post autor: grzesiu26 »

Ale pewnie nikt nie ma tak jak Twój 4 rur i szyberdachu, więc na pewien sposób się wyróżniasz ;)
whity

Re: Nad morze w korkach.

Post autor: whity »

Krzywych, miałeś na myśli?;)
Awatar użytkownika
grzesiu26
Posty: 2705
Rejestracja: 30 sty 2011, o 19:15
Samochód: Superb II combi 4x4
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: Szczecin

Re: Nad morze w korkach.

Post autor: grzesiu26 »

whity pisze:Krzywych, miałeś na myśli?;)
To Ty napisałeś :lol: ;)
Awatar użytkownika
Stif
Posty: 20
Rejestracja: 15 gru 2011, o 21:28
Samochód: Superb I
Silnik: 2.0TDI CBBB (170KM)
Lokalizacja: mazowsze

Re: Nad morze w korkach.

Post autor: Stif »

Do 26 lipca jazda w rejonach Jastrzębiej , Władka, Helu bez problemów, nawet na bramkach na autostradzie do Gdanska nie było kolejek.
“Gdyby Bóg lubił przedni napęd chodzilibyśmy na rękach”
ODPOWIEDZ