prośba o pomoc - konfiguracja Superba

Opinie, pytania i porady dotyczące zakupu Superba
Regulamin forum
1. Temat musi zaczynać się od [S1] lub [S2], a treść powinna być taka sama jak ta występująca w cenniku lub konfiguratorze, np. "[S2] Przygotowanie pod telefon GSM I"
2. Jeden wątek powinien dotyczyć jednej opcji wyposażenia dostępnej w cenniku lub konfiguratorze.
szczypior

Re: prośba o pomoc - konfiguracja Superba

Post autor: szczypior »

o kur... no to musze zaopatrzyc sie w dobrego koniaka i do znajomej uderzyc aby wpisala mi te godziny w Hospicjum...
Awatar użytkownika
RemekS
Posty: 554
Rejestracja: 15 wrz 2013, o 14:48
Samochód: Superb II DSG 4x4
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odp: prośba o pomoc - konfiguracja Superba

Post autor: RemekS »

Czyżbyś znalazł "Pana z golfa"? ;)
szczypior

Re: prośba o pomoc - konfiguracja Superba

Post autor: szczypior »

nie to byla kur... ze strazy granicznej ...
Awatar użytkownika
Misiek Fisiek
Posty: 9426
Rejestracja: 9 maja 2011, o 09:06
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 1000.500.100.900
Lokalizacja: Warwsiowa

Re: prośba o pomoc - konfiguracja Superba

Post autor: Misiek Fisiek »

Szczypior jestem teraz w rozjazdach, ale wrócę do domu, zrobię rozeznanie i napiszę pw.
Obrazek

♫♪♫♪...私のホンダはラクダよりも速い...♪♫♪
szczypior

Re: prośba o pomoc - konfiguracja Superba

Post autor: szczypior »

dzieki bede naprawde wdzieczny

pozdrawiam
Chorzyn
Posty: 212
Rejestracja: 7 lis 2013, o 14:26
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Aktualnie: 215 @ 449
Lokalizacja: Wawa

Re: prośba o pomoc - konfiguracja Superba

Post autor: Chorzyn »

arturkrakow pisze:to temat o mojej konfiguracji wiec mi sie tu nie kłócić i nie robic offtopu!! :)

ten watek zostal przejety jak widac....masz prawo zachowac milczenie, wszystko co napiszesz moze byc uzyte przeciwko tobie :mrgreen:
Awatar użytkownika
k1mb0
Posty: 26
Rejestracja: 19 wrz 2014, o 11:18
Samochód: Superb II combi 4x4
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Imię: Przemek
Lokalizacja: KrK

Re: prośba o pomoc - konfiguracja Superba

Post autor: k1mb0 »

Witam serdecznie. Jestem dopiero nowym forumowiczem Skody, czekam na odbiór superba II outdoor 170KM TDI DSG 4x4 , full opcja okolo 180000 zł , Nie wiem czemu niekktórzy piszą tutaj że to tylko gadżetomania zamówić tego superba a ja powiem tak, dla mnie wygląd zewnętrzy ma decydujący wpływ na wybór modelu oraz marki samochodu, potem cena itd. natomast superb w wersji outdoor wygląda o niebo lepiej niż zwykły superb, ( Takie pytanie : czy widział ktoś na żywo ten samochód ? chyba nie bo tak by nikt nie napisał że to gadżeto mania ) natomiast wersja outdoor to nie tylko plastiki, to również zawieszenie inne, system ruszania pod wzniesienia, system pomiary ciśnienia , to osłona na silnik i wiele innych opcji ( , ja wiem że zaraz sie odezwie ktoś i napisze że sam sobie osłona na silnik założy, ok , zakładaj masz czas , ) jest to moja pierwsza skoda, zakupiełem ją w związku z tym że pobrałem się i prawopodobnie jeśli Bóg da to rodzina mi się powiększy dlatego wybór padł na samochód najlepiej funkcjonalny pod tym względem, mam również domek w górach gdzie trzeba 2 km dojechać kamienistą drogą. Ja osobiście jezdziłem tą skodą w czechach, dotykałem widziałem więc proszę niektórych aby udzielali skutecznych rad dotyczących wyboru samochodu który chociaż widzieli i dotykali a nie oceniali samochodu ze zdjęć .
Przesyłam również bardzo dobry test Angielskiej firmy w wersji outdoor.
Pozdrawiam

http://www.carwow.co.uk/blog/Skoda-Supe ... Review-936
Ostatnio zmieniony 22 wrz 2014, o 11:42 przez k1mb0, łącznie zmieniany 1 raz.
Superb II Outdoor
Jędrula

Re: prośba o pomoc - konfiguracja Superba

Post autor: Jędrula »

Co Cie sklonilo, by dac prawie 200 000 za Superba? Pytam bardzo powaznie.
whity

prośba o pomoc - konfiguracja Superba

Post autor: whity »

Ale czego od nas chcesz? Widziałem na żywo, jeździłem, mam 2 takie zamówione... Ale jeździ sie tak samo... Tyle... W czym ci mamy doradZic?
Ostatnio zmieniony 19 wrz 2014, o 12:25 przez whity, łącznie zmieniany 1 raz.
Jędrula

Re: Odp: prośba o pomoc - konfiguracja Superba

Post autor: Jędrula »

szms pisze:Nie korciło Cię, żeby jej zrobić jakiś psikus?
Psikus nie, raczej sprawę sadowa, bo przez te sytuacje przedawnila sie moja pierwotna...ale nie mam kiedy się tym zajac :(
Awatar użytkownika
Misiek Fisiek
Posty: 9426
Rejestracja: 9 maja 2011, o 09:06
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 1000.500.100.900
Lokalizacja: Warwsiowa

Re: prośba o pomoc - konfiguracja Superba

Post autor: Misiek Fisiek »

k1mb0 pisze:Witam serdecznie. Jestem dopiero nowym forumowiczem Skody, czekam na odbiór superba II outdoor 170KM TDI DSG 4x4 , full opcja okolo 192000 zł

(...)

dla mnie wygląd zewnętrzy ma decydujący wpływ na wybór modelu oraz marki samochodu
To ciekawy masz gust.
k1mb0 pisze:natomiast wersja outdoor to nie tylko plastiki, to również system ruszania pod wzniesienia, system pomiary ciśnienia , to osłona na silnik
W takim razie ja chyba miałem outdoora tylko o tym nie wiedziałem bo HHC, TMPS i osłona były.
Obrazek

♫♪♫♪...私のホンダはラクダよりも速い...♪♫♪
Awatar użytkownika
RemekS
Posty: 554
Rejestracja: 15 wrz 2013, o 14:48
Samochód: Superb II DSG 4x4
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odp: prośba o pomoc - konfiguracja Superba

Post autor: RemekS »

Za Superba z 2.0Tdi dać ponad 150 000 to chyba przesada. Tak, jak pisze Misiek, wszystko oprócz plastików masz dostępne normalnie.
Mimo wszystko cierpliwego czekania i bezproblemowego użytkowania
whity

Re: prośba o pomoc - konfiguracja Superba

Post autor: whity »

Ale to pewnie cena przed rabatami !
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: prośba o pomoc - konfiguracja Superba

Post autor: szms »

zatkało mie kakało... za taką kasę SII i to jeszcze nie V6... :roll:
Awatar użytkownika
arturkrakow
Posty: 1497
Rejestracja: 14 lip 2014, o 15:36
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Aktualnie: wreszcie odebrany!
Imię: Artur
Lokalizacja: Kraków

Re: Odp: prośba o pomoc - konfiguracja Superba

Post autor: arturkrakow »

k1mb0 pisze:Witam serdecznie. Jestem dopiero nowym forumowiczem Skody, czekam na odbiór superba II outdoor 170KM TDI DSG 4x4 , full opcja okolo 192000 zł , Nie wiem czemu niekktórzy piszą tutaj że to tylko gadżetomania zamówić tego superba a ja powiem tak, dla mnie wygląd zewnętrzy ma decydujący wpływ na wybór modelu oraz marki samochodu, potem cena itd. natomast superb w wersji outdoor wygląda o niebo lepiej niż zwykły superb, ( Takie pytanie : czy widział ktoś na żywo ten samochód ? chyba nie bo tak by nikt nie napisał że to gadżeto mania ) natomiast wersja outdoor to nie tylko plastiki, to również system ruszania pod wzniesienia, system pomiary ciśnienia , to osłona na silnik , ja wiem że zaraz sie odezwie ktoś i napisze że sam sobie osłona na silnik założy, ok , zakładaj masz czas , ) jest to moja pierwsza skoda, zakupiełem ją w związku z tym że pobrałem się i prawopodobnie jeśli Bóg da to rodzina mi się powiększy dlatego wybór padł na samochód najlepiej funkcjonalny pod tym względem, mam również domek w górach gdzie trzeba 2 km dojechać kamienistą drogą. Ja osobiście jezdziłem tą skodą w czechach, dotykałem widziałem więc proszę niektórych aby udzielali skutecznych rad dotyczących wyboru samochodu który chociaż widzieli i dotykali a nie oceniali samochodu ze zdjęć .
Przesyłam również bardzo dobry test Angielskiej firmy w wersji outdoor.
Pozdrawiam

http://www.carwow.co.uk/blog/Skoda-Supe ... Review-936
ale wogole o co chodzi?? :oops: to moj wątek i ja sie tu chlopakow radzilem a tu taki jump :)
Skoda Superb II FL Combi 2.0 TDI 170KM DSG White Moon
wątek mojej kury: GALERIA
wątek o uchwytach magnetycznych: EASYMOUNT i oficjalna strona: WWW.EASY-MOUNT.PL
trochę moich zdjęć: AR2Rphoto
ODPOWIEDZ