Duda prezydentem... i inne polityczne tematy

Tematy nie związane z Superbem

Co sądzisz o polityce na forum?

Czas głosowania minął 17 gru 2015, o 16:37

Kocham! To mój żywioł!
0
Brak głosów
Uwielbiam się kopać po kostkach z kolegami.
2
11%
Wolność słowa! Polityka musi być.
6
33%
To mój sposób na życie.
0
Brak głosów
Usuwamy. Chociaż tu od tego odpocznijmy.
10
56%
 
Liczba głosów: 18

westberg
Posty: 242
Rejestracja: 14 mar 2014, o 10:24
Samochód: Superb II
Silnik: 1.4TSI CAXC (125KM)
Lokalizacja: Płock/Warszawa

Re: Duda prezydentem....

Post autor: westberg »

Maverick pisze:westberg to faktycznie chyba woskuje biskupa od wczorajszego wieczoru :lol: :lol: :lol:
Nawet nie wiedziałem, że biskupa się woskuje, ministrancie. Duże doświadczenie przez Ciebie przemawia oralnie. Syndrom odrzucenia czy odstawienia?
Awatar użytkownika
Misiek Fisiek
Posty: 9426
Rejestracja: 9 maja 2011, o 09:06
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 1000.500.100.900
Lokalizacja: Warwsiowa

Re: Duda prezydentem....

Post autor: Misiek Fisiek »

marcin wroclaw pisze:Mam to samo. Jak tylko wprost nazwę niecne poczynania obozu rzadzacego prze ostatnie 8 lat to zaraz krzyk, że jestem pisior :)
Takie głupie szufladkowanie. A wczoraj fajnie powiedział kukiz. Pytanie brzmialo co sądzi o wygranej pisu. Odpowiedzial, że jezeli będą dobrze rządzili to sie będzie cieszył. A nie jak koledzy z forum: kazdy albo ma akwarium, albo jest pedałem.
Kierując się praktyką ustaloną przez kolegów...

+1 :mrgreen:
Obrazek

♫♪♫♪...私のホンダはラクダよりも速い...♪♫♪
Maverick

Re: Duda prezydentem....

Post autor: Maverick »

Liroy w Sejmie :mrgreen:

Obrazek
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Duda prezydentem....

Post autor: szms »

Misiek Fisiek pisze:CHRYSTUS KRÓLEM POLSKI!!11

A JAROSLAW ZBAWCĄ NARODU!!!1111oneone
Awatar użytkownika
pab567
Ekspert
Posty: 5819
Rejestracja: 12 lis 2012, o 14:54
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 421 KM / 524 Nm
Imię: Paweł
Lokalizacja: Warszafka (Ochota)

Re: Duda prezydentem....

Post autor: pab567 »

Ślepy i głupi nie jestem i nigdy nie mówiłem, że wszystkie decyzje i czyny obozu rządzącego popieram. Widzę ich błędy i się z nimi nie zgadzam. Ale jeśli ktoś sądzi, że w PiSie (a dawniej w PiCzce) błędów nie było, nie ma i nie będzie a Jarosław jest złotousty to jest albo naiwny, albo idiota.
westberg
Posty: 242
Rejestracja: 14 mar 2014, o 10:24
Samochód: Superb II
Silnik: 1.4TSI CAXC (125KM)
Lokalizacja: Płock/Warszawa

Re: Duda prezydentem....

Post autor: westberg »

pab567 pisze:Ślepy i głupi nie jestem i nigdy nie mówiłem, że wszystkie decyzje i czyny obozu rządzącego popieram. Widzę ich błędy i się z nimi nie zgadzam. Ale jeśli ktoś sądzi, że w PiSie (a dawniej w PiCzce) błędów nie było, nie ma i nie będzie a Jarosław jest złotousty to jest albo naiwny, albo idiota.
O ile "błędem" można nazwać chamskie przewały i traktowanie państwa jak prywatnego folwarku. Błędy wynikają z działania i są nieuchronne. Natomiast to czym się zajmuje prokuratura zazwyczaj nie nazywa się błędami, tylko przestępstwami.
Awatar użytkownika
sjak
Posty: 2521
Rejestracja: 20 sie 2011, o 14:17
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 240 KM, 350 Nm
Imię: Sławek
Lokalizacja: Ryki lubelskie
Kontakt:

Re: Duda prezydentem....

Post autor: sjak »

Wniknij w historię Porozumienia Centrum.


Wysłane z ajfona za pomocą tapatoka
Maverick

Re: Duda prezydentem....

Post autor: Maverick »

marcin wroclaw pisze:Mam to samo. Jak tylko wprost nazwę niecne poczynania obozu rzadzacego prze ostatnie 8 lat to zaraz krzyk, że jestem pisior :)
Takie głupie szufladkowanie.(...)
I analogicznie w druga strone: napiszesz cos na PiS, to od razu krzyk, ze jestem leming 8-)

A o traktowanie panstwa jako prywatnego folwarku, to mozna posadzic bez wyjatku wszystkie partie, ktore byly u zloba.
westberg
Posty: 242
Rejestracja: 14 mar 2014, o 10:24
Samochód: Superb II
Silnik: 1.4TSI CAXC (125KM)
Lokalizacja: Płock/Warszawa

Re: Duda prezydentem....

Post autor: westberg »

sjak pisze:Wniknij w historię Porozumienia Centrum.


Wysłane z ajfona za pomocą tapatoka

Oj tak: telegraf, telefon i telefaks. Urbanowe opowieści z mchu i paproci dla nielotów. A Ty wnikałeś w naturę rządów liberalnych ostatnich ośmiu lat? Tego się nie da porównać.Tu mówimy o miliardach przewalonych złotówek.
Awatar użytkownika
Enriquez
Administrator
Posty: 13611
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:20
Samochód: Inny
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Imię: Marcin
Lokalizacja: Łódź - Wieś ELW

Re: Duda prezydentem....

Post autor: Enriquez »

I szkoda CI, że to nie ty te miliardy przytuliłeś?
Pozdrawiam
Marcin
---
Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuję się wykonywania żadnych modyfikacji w cudzych samochodach. Proszę mnie o to nie pytać.
Awatar użytkownika
kamracik
Zasłużony
Posty: 7444
Rejestracja: 10 paź 2014, o 10:52
Samochód: Superb II Kombi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Lokalizacja: Łódź

Re: Duda prezydentem....

Post autor: kamracik »

Westberg, zrozum w końcu, nikt tutaj nie mówi, która partia lepsza/gorsza, obydwie to wybór iluzoryczny. Ta sama maniera, różnią się jedynie tym jak są postrzegani na zewnątrz, a pod spodem te same układy jedni z drugimi itd. PO ma lepszą otoczkę, jest bardziej medialne, a PIS się ośmiesza przez co ludzie się karmią innymi rzeczami aniżeli afery. Ot cała różnica.

Zresztą co za różnica kto i na kogo głosuje, każdy oddał głos jak uważał i nie można mówić, że ktoś jest głupi bo tak wybrał, nie znasz pobudek dla których tak postąpił, więc nie masz podstawy, aby stwierdzi czy dokonał dobrego czy złego wyboru.

Odnośnie przewalonych miliardów to nie pierwsza taka akcja i nie ostatnia. Tak samo się działo w Ameryce kilkadziesiąt lat temu.
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Duda prezydentem....

Post autor: szms »

Kamracik... ośmieszają się wszyscy. Tylko kwestia tego co, kto i jak pokazuje.
Media jednocześnie kreując idiotę Macierewicza milczą w sprawie Niesiołowskiego, a zawsze uważałem, że to są naprawdę godni siebie rywale :lol: :lol:
Awatar użytkownika
kamracik
Zasłużony
Posty: 7444
Rejestracja: 10 paź 2014, o 10:52
Samochód: Superb II Kombi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Lokalizacja: Łódź

Re: Duda prezydentem....

Post autor: kamracik »

No dlatego mówię, że różnią się jedynie tym jaki wizerunek kreują na zewnątrz, PO widocznie więcej wydaje na PR :) Myślę, że odpowiedników więcej by się znalazło, tylko, że żadne z tych ugrupować nie będzie swoich porównywać, bo jeszcze by wyszło na jaw, że to wybór jak pomiędzy Media Marktem, a Saturnem :lol:
Awatar użytkownika
sjak
Posty: 2521
Rejestracja: 20 sie 2011, o 14:17
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 240 KM, 350 Nm
Imię: Sławek
Lokalizacja: Ryki lubelskie
Kontakt:

Re: Duda prezydentem....

Post autor: sjak »

westberg pisze:
sjak pisze:Wniknij w historię Porozumienia Centrum.


Wysłane z ajfona za pomocą tapatoka

Oj tak: telegraf, telefon i telefaks. Urbanowe opowieści z mchu i paproci dla nielotów. A Ty wnikałeś w naturę rządów liberalnych ostatnich ośmiu lat? Tego się nie da porównać.Tu mówimy o miliardach przewalonych złotówek.
Nie ma sensu bronić PO, ale jeśli twierdzisz, że Kaczyńscy i spółka jej ustępuje, to zapewne z pewnych powodów tak musisz mówić. Bo niemożliwe, aby inteligentny człowiek był tak zaślepiony.


Wysłane z ajfona za pomocą tapatoka
Awatar użytkownika
noso
Posty: 1516
Rejestracja: 1 sty 2013, o 19:09
Samochód: Superb II Kombi
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Lokalizacja: Gdynia

Re: Duda prezydentem....

Post autor: noso »

sjak pisze:
westberg pisze:
sjak pisze:Wniknij w historię Porozumienia Centrum.


Wysłane z ajfona za pomocą tapatoka

Oj tak: telegraf, telefon i telefaks. Urbanowe opowieści z mchu i paproci dla nielotów. A Ty wnikałeś w naturę rządów liberalnych ostatnich ośmiu lat? Tego się nie da porównać.Tu mówimy o miliardach przewalonych złotówek.
Nie ma sensu bronić PO, ale jeśli twierdzisz, że Kaczyńscy i spółka jej ustępuje, to zapewne z pewnych powodów tak musisz mówić. Bo niemożliwe, aby inteligentny człowiek był tak zaślepiony.


Wysłane z ajfona za pomocą tapatoka
Może że zakochany w Jarku:-) od dawna wiadomo, że Jarek to pedzio :-)
Zablokowany