Duda prezydentem... i inne polityczne tematy

Tematy nie związane z Superbem

Co sądzisz o polityce na forum?

Czas głosowania minął 17 gru 2015, o 16:37

Kocham! To mój żywioł!
0
Brak głosów
Uwielbiam się kopać po kostkach z kolegami.
2
11%
Wolność słowa! Polityka musi być.
6
33%
To mój sposób na życie.
0
Brak głosów
Usuwamy. Chociaż tu od tego odpocznijmy.
10
56%
 
Liczba głosów: 18

szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Duda prezydentem....

Post autor: szms »

Wiemy noso, że poznałeś go blisko, ale nie musisz się tym chwalić. :D

Z tego co Misiek mi mówił, Jarek Cię chwalił za Ciasność i Efektywność. :D
Awatar użytkownika
noso
Posty: 1516
Rejestracja: 1 sty 2013, o 19:09
Samochód: Superb II Kombi
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Lokalizacja: Gdynia

Re: Duda prezydentem....

Post autor: noso »

szms pisze:Wiemy noso, że poznałeś go blisko, ale nie musisz się tym chwalić. :D

Z tego co Misiek mi mówił, Jarek Cię chwalił za Ciasność i Efektywność. :D
Szymus jarek jeździ sedanem więc nie mój typ :-)
Awatar użytkownika
Misiek Fisiek
Posty: 9426
Rejestracja: 9 maja 2011, o 09:06
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 1000.500.100.900
Lokalizacja: Warwsiowa

Re: Duda prezydentem....

Post autor: Misiek Fisiek »

Jarek mówił, że Noso się do niego podwalał, ale podobno do niczego nie doszło bo Noso ma alergię na sierść kota, rozpłakał się i atmosfera siadła.
Obrazek

♫♪♫♪...私のホンダはラクダよりも速い...♪♫♪
Awatar użytkownika
noso
Posty: 1516
Rejestracja: 1 sty 2013, o 19:09
Samochód: Superb II Kombi
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Lokalizacja: Gdynia

Re: Duda prezydentem....

Post autor: noso »

Misiek Fisiek pisze:Jarek mówił, że Noso się do niego podwalał, ale podobno do niczego nie doszło bo Noso ma alergię na sierść kota, rozpłakał się i atmosfera siadła.
Nie pitol, jedynym totalnym obrońca krzyża to na forum Westberg :-) Jego się pytać:-)
Awatar użytkownika
Camillinhio
Posty: 5897
Rejestracja: 8 wrz 2013, o 09:56
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Lokalizacja: Wrocław

Re: Duda prezydentem....

Post autor: Camillinhio »

Nie ma co pytać. Jakby nie było zaprzeczy ;)
Obrazek
westberg
Posty: 242
Rejestracja: 14 mar 2014, o 10:24
Samochód: Superb II
Silnik: 1.4TSI CAXC (125KM)
Lokalizacja: Płock/Warszawa

Re: Duda prezydentem....

Post autor: westberg »

Enriquez pisze:I szkoda CI, że to nie ty te miliardy przytuliłeś?
Chłopie, przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś: nie widzisz, że ten wpis jest nieco żałosny?
westberg
Posty: 242
Rejestracja: 14 mar 2014, o 10:24
Samochód: Superb II
Silnik: 1.4TSI CAXC (125KM)
Lokalizacja: Płock/Warszawa

Re: Duda prezydentem....

Post autor: westberg »

sjak pisze:Nie ma sensu bronić PO, ale jeśli twierdzisz, że Kaczyńscy i spółka jej ustępuje, to zapewne z pewnych powodów tak musisz mówić. Bo niemożliwe, aby inteligentny człowiek był tak zaślepiony.
Z powodów zawodowych miałem wątpliwą przyjemność pracować z peowskimi ministerstwami, z państwem poselstwem na komisjach parlamentarnych, i jestem święcie przekonany, że jednak nie ma porównania. Takiej żenującej dezynwoltury dla prawa, amatorszczyzny, arogancji dotychczas nie widziałem. Tego naprawdę się nie da porównać z żadnym innym rządem od 2002 r. (taką mniej więcej mam perspektywę). Paradoksalnie najwyższy poziom merytoryczny był za rządów SLD.

I nie nazywaj proszę różnicy w poglądach zaślepieniem, bo to działa zasadniczo w obie strony.
Awatar użytkownika
Misiek Fisiek
Posty: 9426
Rejestracja: 9 maja 2011, o 09:06
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 1000.500.100.900
Lokalizacja: Warwsiowa

Re: Duda prezydentem....

Post autor: Misiek Fisiek »

W tych wywodach o państwie policyjno-wyznaniowym i nalotach o 6 rano najśmieszniejsze jest to, że sami w to nie wierzycie. Gdybyście wierzyli to nie odważylibyście się tego napisać na publicznym forum ;)
Obrazek

♫♪♫♪...私のホンダはラクダよりも速い...♪♫♪
Awatar użytkownika
kamracik
Zasłużony
Posty: 7444
Rejestracja: 10 paź 2014, o 10:52
Samochód: Superb II Kombi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Lokalizacja: Łódź

Re: Duda prezydentem....

Post autor: kamracik »

westberg pisze:Paradoksalnie najwyższy poziom merytoryczny był za rządów SLD.
Mam osobiście takie samo odczucie, coś tam pokradli, ale po cichu i przynajmniej jakość rządzili.
westberg
Posty: 242
Rejestracja: 14 mar 2014, o 10:24
Samochód: Superb II
Silnik: 1.4TSI CAXC (125KM)
Lokalizacja: Płock/Warszawa

Re: Duda prezydentem....

Post autor: westberg »

kamracik pisze:
westberg pisze:Paradoksalnie najwyższy poziom merytoryczny był za rządów SLD.
Mam osobiście takie samo odczucie, coś tam pokradli, ale po cichu i przynajmniej jakość rządzili.
A jeżeli już coś zachachmęcili to poszli za to do pierdla (Jagiełło, Sobotka, Pęczak czy Jakubowska). Nikt z SLD nie wyjeżdżał z żenującymi textami, że ktoś im zazdrości dostępu do koryta, tylko jak trzeba było powołali komisję śledczą - nawet kosztem utopienia samego siebie. To teraz sobie porównajmy afery za PO i jak się PO zachowała. Miller kiedyś powiedział, że gdyby wiedział, że można tak rządzić (czytaj: tak tupeciarsko), to SLD nigdy by władzy nie oddała. No, ale stare komuchy wykazały wyższe standardy państwowe niż menażeria liberałów z Gdańska. A do tego wszystkiego w ministerstwach siedzieli ludzie, którzy mieli pojęcie o rzeczy, a nie głównie problemy z ortografią jak Kluzik-Rostkowska, nie mówiąc o blacharze Bieńkowskiej.
Awatar użytkownika
sjak
Posty: 2521
Rejestracja: 20 sie 2011, o 14:17
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 240 KM, 350 Nm
Imię: Sławek
Lokalizacja: Ryki lubelskie
Kontakt:

Re: Duda prezydentem... i inne polityczne tematy

Post autor: sjak »

Tu się akurat zgadzamy. Pomijając przekonania i sympatie polityczne, poziom starej lewicy to w większości zupełnie inna, wyższa liga.


Wysłane z ajfona za pomocą tapatoka
Awatar użytkownika
marcin wroclaw
Posty: 1975
Rejestracja: 3 sty 2014, o 16:24
Samochód: Superb II
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Lokalizacja: Wrocław

Re: Duda prezydentem... i inne polityczne tematy

Post autor: marcin wroclaw »

Komuszki faktycznie lepiej się maskowaly. Jak Oleksy jezdzil do Moskwy na zdanie meldunku to oficjalnie lecial na spotkanie handlowe. ..
Co do innej ligi to fakt:
http://m.youtube.com/watch?v=YhdM_wET654
Marcin
Obrazek
Awatar użytkownika
Misiek Fisiek
Posty: 9426
Rejestracja: 9 maja 2011, o 09:06
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 1000.500.100.900
Lokalizacja: Warwsiowa

Re: Duda prezydentem....

Post autor: Misiek Fisiek »

sjak pisze:Przecież mamy całe pokolenie młodych wykształconych - niepamiętających 2005-2007. Stąd i takie wyniki
sjak pisze:Tu się akurat zgadzamy. Pomijając przekonania i sympatie polityczne, poziom starej lewicy to w większości zupełnie inna, wyższa liga.
Sławek miej litość :lol:

Ja niestety mam dobrą pamięć i rządy komuszków pamiętam dość dokładnie. Społeczeństwo chyba też nie zapomniało, na co wskazują wyniki.
Obrazek

♫♪♫♪...私のホンダはラクダよりも速い...♪♫♪
Maverick

Re: Duda prezydentem... i inne polityczne tematy

Post autor: Maverick »

marcin wroclaw pisze:(...)
Co do innej ligi to fakt:
http://m.youtube.com/watch?v=YhdM_wET654

Eee tam, mnie sie to podobalo :lol: :lol: :lol:

Najbardziej boli to tych swietojebliwych, co wybiorczo traktuja nauki Ojca Swietego. A sam Ojciec Swiety tez byl jajcarzem :)
westberg
Posty: 242
Rejestracja: 14 mar 2014, o 10:24
Samochód: Superb II
Silnik: 1.4TSI CAXC (125KM)
Lokalizacja: Płock/Warszawa

Re: Duda prezydentem....

Post autor: westberg »

Misiek Fisiek pisze:Ja niestety mam dobrą pamięć i rządy komuszków pamiętam dość dokładnie. Społeczeństwo chyba też nie zapomniało, na co wskazują wyniki.
Naprawdę kwestia prywatyzacji czasopism, lub kwestia nieudanej prywatyzacji telewizji publicznej przez Agorę i Michnika, tak się wryła elektoratowi w pamięć? Nie sądzę. Tym bardziej, że wszyscy powiązani w radosnych podskokach powędrowali do pierdla w swoim czasie. Jeżeli więc coś zostało zapamiętane, to "frajerstwo" lewicy, że się dała tak ograć. Natomiast obiektywnie rzecz biorąc oni poddali się stosunkowo wysokim standardom demokratycznym państwa prawnego. I za to zapłacili, bo pewna część git-społeczeństwa frajerstwa nie poważa, a przecież poddanie się karze to w tej nomenklaturze wręcz cwelostwo per se.

Natomiast mnie się wydaje, że trzeba im oddać, że zachowali się przyzwoicie. Czytałem wywiad z Jakubowską po wyjściu z więźnia i wcale nie było piany na pysku, odwetu, czy darcia łacha, tylko zdystansowana analiza zdarzeń.

Tu:
http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/ ... ,t,sa.html


I tu też ciekawie:
http://www.fakt.pl/polityka/jakubowska- ... 37388.html

Po prostu inna liga polityczna. Naprawdę nie jestem ich zwolennikiem, ale z nimi można rozmawiać, bo oni rozumieją co to jest prawo, co to jest państwo. A jak się można dogadać z badylarzem, cinkciarzem czy innym cwaniakiem?

PS. Odnośnie tego pajacowania z całowaniem ziemi - Siwiec przepraszał za to, prawda? Czy ktokolwiek z otoczenia Palikota, jak również ów qtas in person, przeprosił za zachowania wobec ludzi z Krakowskiego Przedmieścia - typu gaszenie petów na szyjach starszych kobiet?
Zablokowany