Termin oczekiwania na SIII

Opinie, pytania i porady dotyczące zakupu Superba
Regulamin forum
1. Temat musi zaczynać się od [S1] lub [S2], a treść powinna być taka sama jak ta występująca w cenniku lub konfiguratorze, np. "[S2] Przygotowanie pod telefon GSM I"
2. Jeden wątek powinien dotyczyć jednej opcji wyposażenia dostępnej w cenniku lub konfiguratorze.
Awatar użytkownika
kamracik
Zasłużony
Posty: 7444
Rejestracja: 10 paź 2014, o 10:52
Samochód: Superb II Kombi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Lokalizacja: Łódź

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: kamracik »

ciuciek pisze:Swoją drogą pytanie do tych co juz po odbiorze. Wam tez auto wydali po myjni ale z zaciekami, nie wypucowane na błysk? Ja wiem, że może złe porównanie dam ale jak w BMW odbierasz auto to na wydaniu w salonie jest prawie uroczystość jak na gali oscarowej, a auto wygląda jak milion dolarów. Ja dostałem butelke wina w Skodzie, brykoczyk (WoW) i samochód, z ktorym defacto warto było podjechac do myjni na ładne mycie i polerowanie na błysk. Tu wg mnie mają jeszcze sporo pracy do wykonania
Dokładnie to tak wygląda, to nie wino, a szampan chyba (przynajmniej u mnie był), breloczek świetnie się sprawdza przy kluczyku od zsypu, ciężej go zgubić :mrgreen:
Wojti2
Posty: 357
Rejestracja: 28 wrz 2015, o 12:49
Samochód: Superb III
Rocznik: 2021
Silnik: Inny
Aktualnie: 200 KM
Lokalizacja: Pyskowice

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: Wojti2 »

U mnie jak w bmw. Błyszczał. Inter Auto w Krk stanęło na wysokości zadania.
Skoda Superb Combi 2016 2.0 TDI 190 KM - była
Skoda Superb Liftback 2018 2.0 TDI 190 KM - była
Skoda Superb Liftback 2021 2.0 TDI 200 KM - jest
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: szms »

Ja akurat wolałbym, żeby oni go nie myli :shock:

Ale zawsze wypucowany i wstawiony do środka, więc nawet mimo gorszej pogody powinno być glanc.
Awatar użytkownika
leszekmw
Posty: 3078
Rejestracja: 18 wrz 2013, o 14:13
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 213KM
Imię: leszek
Lokalizacja: lublin

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: leszekmw »

żałujcie że nie widzieliście infiniti mojej klientki.. :roll:
przyjechała do mnie zaraz po odbiorze bo koła przymierzałem..czarne plamy na aucie /białym/..jak jej pokazałem to wkurzona i zdziwiona była..pewnie jakaś konserwacja lub po prostu jakiś kurz przylgnięty do lakieru
samochód ma 2 miesiące , mało jeździ więc i nie myty był , teraz podjechała na myjnię a plamy dalej zostały . była u mnie , wziąłem szampon sonaxa i zaczęło schodzić , powiedziałem że jej doprowdzę do idealnego stanu /lubie to robić :) / ale się wkurwiła i powiedziała że i tak będzie w wawie więc pojedzie do nich i ich opieprzy ..
no nie widziałem się z nią jeszcze więc nie wiem jak to się skończyło.
Awatar użytkownika
noso
Posty: 1516
Rejestracja: 1 sty 2013, o 19:09
Samochód: Superb II Kombi
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Lokalizacja: Gdynia

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: noso »

kamracik pisze:
ciuciek pisze:Swoją drogą pytanie do tych co juz po odbiorze. Wam tez auto wydali po myjni ale z zaciekami, nie wypucowane na błysk? Ja wiem, że może złe porównanie dam ale jak w BMW odbierasz auto to na wydaniu w salonie jest prawie uroczystość jak na gali oscarowej, a auto wygląda jak milion dolarów. Ja dostałem butelke wina w Skodzie, brykoczyk (WoW) i samochód, z ktorym defacto warto było podjechac do myjni na ładne mycie i polerowanie na błysk. Tu wg mnie mają jeszcze sporo pracy do wykonania
Dokładnie to tak wygląda, to nie wino, a szampan chyba (przynajmniej u mnie był), breloczek świetnie się sprawdza przy kluczyku od zsypu, ciężej go zgubić :mrgreen:
Do Dustera dają karton jabola w bagażniku:):)
Awatar użytkownika
seth
Posty: 241
Rejestracja: 4 lis 2015, o 16:04
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (220KM)
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: seth »

Jak kiedyś odbierałem Kia (2 auta w odstępach czasowych) to zawsze na błysk, wino, uścisk ręki prezesa. Przy drugiej jeszcze większe zdziwienie bo odbierałem w listopadzie "z honorami" a w okolicach 20 grudnia dzwonek do drzwi i pracownik dilera z koszyczkiem (wódka, kawa, słodycze) - nie powiem miło było. Myślę że to indywidualne podejście dilera...
Awatar użytkownika
whity
Posty: 14835
Rejestracja: 23 sty 2015, o 16:53
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 333km / 703nm
Lokalizacja: MS

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: whity »

leszekmw pisze:była u mnie , wziąłem szampon sonaxa i zaczęło schodzić , powiedziałem że jej doprowdzę do idealnego stanu /lubie to robić :) /
ty taki chłopak od wszystkiego... Opony wymieni, koła przymierzy, furę umyje, wsadzi;) wszystko dla dobra klienta ;)
Nie bójcie się być premium.

#stayPremium :)
Awatar użytkownika
leszekmw
Posty: 3078
Rejestracja: 18 wrz 2013, o 14:13
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 213KM
Imię: leszek
Lokalizacja: lublin

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: leszekmw »

seth to w polsce było tak ?
nie wierzę..
Awatar użytkownika
leszekmw
Posty: 3078
Rejestracja: 18 wrz 2013, o 14:13
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 213KM
Imię: leszek
Lokalizacja: lublin

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: leszekmw »

no staram się whity..
kiedyś jeszcze miałem z tego satysfakcję z pracy i pieniądze..
teraz niestety została tylko satysfakcja.. :D
Awatar użytkownika
whity
Posty: 14835
Rejestracja: 23 sty 2015, o 16:53
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 333km / 703nm
Lokalizacja: MS

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: whity »

Ja koszyczki dostaje nawet od dealerów u których nic nie kupuje :lol:
Nie bójcie się być premium.

#stayPremium :)
Awatar użytkownika
whity
Posty: 14835
Rejestracja: 23 sty 2015, o 16:53
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 333km / 703nm
Lokalizacja: MS

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: whity »

Dobre
Nie bójcie się być premium.

#stayPremium :)
Elegance

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: Elegance »

Mi nic nie dali, ale w sumie nie ja odbieralem
pko24
Posty: 119
Rejestracja: 5 gru 2015, o 10:40
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: pko24 »

:-) czyli dali ale ktoś przejął "gifty" po drodze :-) tak będzie i u mnie bo flotowe, jak my nie dostajemy to zawożą do whity'ego tak jak pisał
jarecki946
Posty: 32
Rejestracja: 22 sie 2015, o 09:12
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TDI (150KM)

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: jarecki946 »

a kto mnie znów przeniósł do potwierdzony nieodebrany, znów ktoś listę stara zaktualizował
Awatar użytkownika
seth
Posty: 241
Rejestracja: 4 lis 2015, o 16:04
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (220KM)
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: seth »

leszekmw pisze:seth to w polsce było tak ?
nie wierzę..
W Polsce właśnie. Od początku była zabawna historia. Chciałem kupić Sportage w Gdańsku żeby mieć blisko. W 2011 roku, salon był koło Hali Olivii - teraz już przenieśli. Wlazłem tak sobie z ulicy w T-shircie itp i zagadałem. Facio się na mnie patrzył jak na kloszarda albo jakby co najmniej Maybachy sprzedawał. Konfig wyszedł wtedy za 130k (wpakowałem co się dało bo chodziło mi o zwiększenie kosztów), OK żaden szał, ale mimo wszystko to już jakieś konkretne pieniądze. Tymczasem dalej facet odzywki miał co najmniej "mało grzeczne". Na pytanie o rabat usłyszałem że co najwyżej jeśli przyjdzie w przyszłym roku (był chyba czerwiec a czas oczekiwania wtedy był ok 7 miechów) to on mi może łaskawie zagwarantować że nie będę dopłacać...
Wstałem, podziękowałem i auto kupiłem w salonie koło Starogardu Gd. gdzie od początku było tip top - gadka, obsługa, rabaty. Potem jeszcze ten koszyk. Można? Można. Teraz też myślałem nad nową Optimą ale silniki to porażka więc na razie nie dam im zarobić ;)
ODPOWIEDZ