Superb III 280 KM. Czy ktokolwiek jeździł lub wie gdzie?

Opinie, pytania i porady dotyczące zakupu Superba
Regulamin forum
1. Temat musi zaczynać się od [S1] lub [S2], a treść powinna być taka sama jak ta występująca w cenniku lub konfiguratorze, np. "[S2] Przygotowanie pod telefon GSM I"
2. Jeden wątek powinien dotyczyć jednej opcji wyposażenia dostępnej w cenniku lub konfiguratorze.
Foton

Re: Superb III 280 KM. Czy ktokolwiek jeździł lub wie gdzie?

Post autor: Foton »

Kupujo dsg i marudzo:)
Awatar użytkownika
piramida
Doradca
Posty: 4047
Rejestracja: 12 sie 2012, o 12:21
Samochód: Superb III Kombi 4x4
Rocznik: 2016
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: 480bhp/570Nm
Imię: Piotr
Lokalizacja: Kraków

Re: Superb III 280 KM. Czy ktokolwiek jeździł lub wie gdzie?

Post autor: piramida »

foton, dobrze czasami pomarudzić nad pierdołami skoro nic ciekawszego na szczęście sie nie dzieje ;-)
Awatar użytkownika
Enriquez
Administrator
Posty: 13611
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:20
Samochód: Inny
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Imię: Marcin
Lokalizacja: Łódź - Wieś ELW

Re: Superb III 280 KM. Czy ktokolwiek jeździł lub wie gdzie?

Post autor: Enriquez »

DSG to tam pal licho - mnie coś czuję doprowadzi do białości zawieszenie z tyłu. No chyba, że dostanę furę już po lifcie :)
Pozdrawiam
Marcin
---
Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuję się wykonywania żadnych modyfikacji w cudzych samochodach. Proszę mnie o to nie pytać.
Awatar użytkownika
piramida
Doradca
Posty: 4047
Rejestracja: 12 sie 2012, o 12:21
Samochód: Superb III Kombi 4x4
Rocznik: 2016
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: 480bhp/570Nm
Imię: Piotr
Lokalizacja: Kraków

Re: Superb III 280 KM. Czy ktokolwiek jeździł lub wie gdzie?

Post autor: piramida »

Może cię to wqrwiać, chyba że nie jeździsz po dziurach to nie słychać tego, podczas normalnej jazdy nie ma stresu, gorzej podczas wolnej jazdy po dużych dziurach
Awatar użytkownika
whity
Posty: 14835
Rejestracja: 23 sty 2015, o 16:53
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 333km / 703nm
Lokalizacja: MS

Re: Superb III 280 KM. Czy ktokolwiek jeździł lub wie gdzie?

Post autor: whity »

Ja tez dostanę passka z DCC...moze bedzie stukało :)
Nie bójcie się być premium.

#stayPremium :)
Awatar użytkownika
piramida
Doradca
Posty: 4047
Rejestracja: 12 sie 2012, o 12:21
Samochód: Superb III Kombi 4x4
Rocznik: 2016
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: 480bhp/570Nm
Imię: Piotr
Lokalizacja: Kraków

Re: Superb III 280 KM. Czy ktokolwiek jeździł lub wie gdzie?

Post autor: piramida »

od razu zdaj relację :D
Foton

Re: Superb III 280 KM. Czy ktokolwiek jeździł lub wie gdzie?

Post autor: Foton »

Enriquez pisze:DSG to tam pal licho - mnie coś czuję doprowadzi do białości zawieszenie z tyłu. No chyba, że dostanę furę już po lifcie :)
Zamówisz pewnie cos innego....
Foton

Re: Superb III 280 KM. Czy ktokolwiek jeździł lub wie gdzie?

Post autor: Foton »

piramida pisze:foton, dobrze czasami pomarudzić nad pierdołami skoro nic ciekawszego na szczęście sie nie dzieje ;-)
Pewnie ze tak.
Dżejkob
Posty: 227
Rejestracja: 29 lip 2015, o 19:20
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TSI (190KM)

Re: Superb III 280 KM. Czy ktokolwiek jeździł lub wie gdzie?

Post autor: Dżejkob »

Po co ci ciągle jechać na tej 3? Przecież to nic nie daje, a skoro może dsg przebić na 4 czy 5 i zredukować obroty to tym lepiej.
Chyba tylko marudzisz dla marudzenia, masz możliwość ręcznej zmiany biegów to zostaw sobie na tej 3.
“Tak, jakbym mówił do pieprzonej ściany.”
Awatar użytkownika
leszekmw
Posty: 3078
Rejestracja: 18 wrz 2013, o 14:13
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 213KM
Imię: leszek
Lokalizacja: lublin

Re: Superb III 280 KM. Czy ktokolwiek jeździł lub wie gdzie?

Post autor: leszekmw »

whity pisze:Ja tez dostanę passka z DCC...moze bedzie stukało
w pasku stuka za dopłatą..jak nie zamówiłeś to nic z tego..
marekczo
Posty: 2
Rejestracja: 10 mar 2016, o 23:44
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (220KM)
Aktualnie: 280
Imię: marek

Re: Superb III 280 KM. Czy ktokolwiek jeździł lub wie gdzie?

Post autor: marekczo »

Mogę się pochwalić, że jeździłem już testową Skodą Superb III 280 km. jest bardzo przyjemnie.
Zamówiłem ten samochód w ciemno 02.09.2015 a jeszcze go nie posiadam. Pierwszy termin odbioru 280km SIII był na 20.01.2016r., a wczoraj dostałem list od dealera, że w tej chwili to w ogóle nie są mi wstanie określić terminu dostawy.
Zaczynam się mocno zastanawiać czy nie zrezygnować z tego samochodu i nie kupić czegoś innego, gdyż po 6,5 miesiącach oczekiwania jest to chyba lekka przesada i co najważniejsze lekceważenie polskiego klienta, który chce wydać na samochód ponad 175 tyś. zł.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Zapp
Posty: 943
Rejestracja: 14 lut 2012, o 08:45
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: więcej
Lokalizacja: ze wsi (OPO)

Re: Superb III 280 KM. Czy ktokolwiek jeździł lub wie gdzie?

Post autor: Zapp »

Mnie zajęło to miesiąc od zamówienia: brak terminu (a potem +10tyg.), brak gwarancji otrzymania w 2016 wyposażenia jak w chwili zamawiania w 2015, jakieś referowane stuki, ... - i podziękowałem. Dożynam obecnego bolida i zobaczę jak się sytuacja rozwinie. ;)
Był: Benzinový 3,6litrový vidlicový šestiválec
Jest: Das V6-Aggregat - Vorsprung durch Technik
Foton

Re: Superb III 280 KM. Czy ktokolwiek jeździł lub wie gdzie?

Post autor: Foton »

marekczo pisze:Mogę się pochwalić, że jeździłem już testową Skodą Superb III 280 km. jest bardzo przyjemnie.
Zamówiłem ten samochód w ciemno 02.09.2015 a jeszcze go nie posiadam. Pierwszy termin odbioru 280km SIII był na 20.01.2016r., a wczoraj dostałem list od dealera, że w tej chwili to w ogóle nie są mi wstanie określić terminu dostawy.
Zaczynam się mocno zastanawiać czy nie zrezygnować z tego samochodu i nie kupić czegoś innego, gdyż po 6,5 miesiącach oczekiwania jest to chyba lekka przesada i co najważniejsze lekceważenie polskiego klienta, który chce wydać na samochód ponad 175 tyś. zł.
Pozdrawiam
Opatrzność czuwa... Tyle za skode..bierz pan chociaż jakies b8..
Awatar użytkownika
piramida
Doradca
Posty: 4047
Rejestracja: 12 sie 2012, o 12:21
Samochód: Superb III Kombi 4x4
Rocznik: 2016
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: 480bhp/570Nm
Imię: Piotr
Lokalizacja: Kraków

Re: Superb III 280 KM. Czy ktokolwiek jeździł lub wie gdzie?

Post autor: piramida »

marekczo, ja też zamówiłem późną jesienią superba a że nie byli wstanie dotrzymać sensownego terminu to olałem zamówienie i zamówiłem w innym salonie gotowego do produkcji, cała akcja trwała ponad dwa miesiące i już zrobione ponad 1500km na blacie, tak więc może warto poszukać superba już zamówionego przez jakiś salon? Wtedy masz gwarancję terminu.
sherif
Posty: 47
Rejestracja: 4 mar 2016, o 15:50
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 250KM

Re: Superb III 280 KM. Czy ktokolwiek jeździł lub wie gdzie?

Post autor: sherif »

marekczo pisze:Mogę się pochwalić, że jeździłem już testową Skodą Superb III 280 km. jest bardzo przyjemnie.
Zamówiłem ten samochód w ciemno 02.09.2015 a jeszcze go nie posiadam. Pierwszy termin odbioru 280km SIII był na 20.01.2016r., a wczoraj dostałem list od dealera, że w tej chwili to w ogóle nie są mi wstanie określić terminu dostawy.
Zaczynam się mocno zastanawiać czy nie zrezygnować z tego samochodu i nie kupić czegoś innego, gdyż po 6,5 miesiącach oczekiwania jest to chyba lekka przesada i co najważniejsze lekceważenie polskiego klienta, który chce wydać na samochód ponad 175 tyś. zł.
Pozdrawiam
Standard, poczytaj wątek o terminach. Ja nie jeździłem nawet 2.0 TFSI, bo tylko klekoty były latem zeszłego roku :roll: . Zamówiłem w listopadzie 2015 kombi 280KM L&K i podobnie jak ty nie mam jeszcze terminu, ten o był przesuwali już 4 razy.
Najgorsze w tym, że nie potrafią się określić i ciągle, proszę jeszcze tydzień poczekać :oops: . Miałem fajną ofertę na XC70 i przepadła, bo za długo czekałem, a auto już nie do zamówienia. Próbuje jeszcze z czymś innym kombinować, bo nie podoba mi się to co kurak robi z klientami.
ODPOWIEDZ