Uzyskane rabaty

Opinie, pytania i porady dotyczące zakupu Superba
Regulamin forum
1. Temat musi zaczynać się od [S1] lub [S2], a treść powinna być taka sama jak ta występująca w cenniku lub konfiguratorze, np. "[S2] Przygotowanie pod telefon GSM I"
2. Jeden wątek powinien dotyczyć jednej opcji wyposażenia dostępnej w cenniku lub konfiguratorze.
Awatar użytkownika
przemoka
Posty: 585
Rejestracja: 24 lip 2016, o 10:29
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: kurę ukradli :(

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: przemoka »

Cześć wszystkim,

No ja mogę się pochwalić, że dziś podpisałem zamówienie na SS z rabatem 8%. Wyższy rabat miałbym tylko w przypadku, gdybym przepuszczał auto przez flotę PKO BP Leasing, ale tam miałem problem formalny, żeby kupować. Samochód wziąłem u Jarka, poszło szybko i sprawnie, bo konfiguracja była od pewnego czasu dogadana. No i jeszcze popołudnie mogłem spędzić na starówce Torunia :)
Generalnie z tym rabatem jest i źle i dobrze. Dobrze, bo w Warszawie nie dało się nawet przez zaprzyjaźnionego kierownika salonu grupy VAG załatwić więcej niż 5%. A źle, to szkoda, że jednak nie idzie urwać tych pełnych 10%.

Ostatecznie wziąłem limo w kolorze Biały Moon, 220 KM, Sportline + kilkanaście pozycji wyposażenia dodatkowego. Opcja była, żeby odebrać auto przed świętami, ale zależało mi na VINie na 2017, więc odbiór w lutym.
Foton

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: Foton »

Hej przemoka...to w koncu zalezalo ci na rabacie czy aucie??

Jarek ci chyba wytlumaczyl co i jak:)
Awatar użytkownika
whity
Posty: 14835
Rejestracja: 23 sty 2015, o 16:53
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 333km / 703nm
Lokalizacja: MS

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: whity »

Napewno wytłumaczył :lol:
Nie bójcie się być premium.

#stayPremium :)
Awatar użytkownika
przemoka
Posty: 585
Rejestracja: 24 lip 2016, o 10:29
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: kurę ukradli :(

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: przemoka »

Zależało mi na aucie z konkretnym wyposażeniem i miałem pewien pułap cenowy. Zmieściliśmy się w nim, a w Wawce "ни хуя" jak mawiają nasi sąsiedzi :)
Auto jak auto, to co miałem forda kupować? :) To już wolę silnik TSI z rozciągającym się łańcuchem (znany wróg) niż ładować się w nieznane ;)

A tak BTW, to w trakcie powrotu z Torunia w moim Leonie odezwała się turbina... piszczy, świszczy i chyba domaga się regeneracji...
Awatar użytkownika
Camillinhio
Posty: 5897
Rejestracja: 8 wrz 2013, o 09:56
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Lokalizacja: Wrocław

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: Camillinhio »

Foton pisze:Hej przemoka...to w koncu zalezalo ci na rabacie czy aucie??

Jarek ci chyba wytlumaczyl co i jak:)
No przecież napisał, że zależało mu na winie :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Łuki_ssuperb
Posty: 5377
Rejestracja: 9 gru 2015, o 13:56
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TDI (190KM)
Aktualnie: Co by tu pomodzić...
Lokalizacja: Warszawa

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: Łuki_ssuperb »

Oo Kamil to tak jak Tobie dlatego VW bierzesz bo tam więcej literek "W"
Wilki nie przejmują się tym co sądzą o nich barany...
Awatar użytkownika
Camillinhio
Posty: 5897
Rejestracja: 8 wrz 2013, o 09:56
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Lokalizacja: Wrocław

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: Camillinhio »

Heh, tak do końca to ja nie wiem, dlaczego akurat VW? Jeszcze kilka miesięcy temu pisałem, że to strasznie brzydkie jest, a tu patrz, szast prast i będzie (chyba ;)).
Obrazek
Awatar użytkownika
Łuki_ssuperb
Posty: 5377
Rejestracja: 9 gru 2015, o 13:56
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TDI (190KM)
Aktualnie: Co by tu pomodzić...
Lokalizacja: Warszawa

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: Łuki_ssuperb »

To pomysl jeszcze ;-)
Wilki nie przejmują się tym co sądzą o nich barany...
Foton

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: Foton »

Camillinhio pisze:Heh, tak do końca to ja nie wiem, dlaczego akurat VW? Jeszcze kilka miesięcy temu pisałem, że to strasznie brzydkie jest, a tu patrz, szast prast i będzie (chyba ;)).
No jak dlaczego....ten lakier (grubszy), te siedzenia (wygodniejsze), no i spalanie (mniejsze)..... no i tanszy co clo lub sko potwierdzi:)
Awatar użytkownika
Camillinhio
Posty: 5897
Rejestracja: 8 wrz 2013, o 09:56
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Lokalizacja: Wrocław

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: Camillinhio »

Faktycznie, też aktywnie uczestniczyłem w tej dyskusji, i pewnie siedziało z tyłu głowy :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Tom-Tdi
Sponsor
Sponsor
Posty: 3353
Rejestracja: 26 kwie 2016, o 00:09
Samochód: Superb III combi 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: 395KM / 515Nm
Lokalizacja: Augsburg

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: Tom-Tdi »

przemoka pisze:Cześć wszystkim,


Ostatecznie wziąłem limo w kolorze Biały Moon, 220 KM, Sportline + kilkanaście pozycji wyposażenia dodatkowego. Opcja była, żeby odebrać auto przed świętami, ale zależało mi na VINie na 2017, więc odbiór w lutym.
Mógłbyś przybliżyć, która cyferka/literka w Vin'ie mówi o roku produkcji?? jestem bardzo ciekaw tego...
Awatar użytkownika
pab567
Ekspert
Posty: 5819
Rejestracja: 12 lis 2012, o 14:54
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 421 KM / 524 Nm
Imię: Paweł
Lokalizacja: Warszafka (Ochota)

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: pab567 »

Leń
Awatar użytkownika
Tom-Tdi
Sponsor
Sponsor
Posty: 3353
Rejestracja: 26 kwie 2016, o 00:09
Samochód: Superb III combi 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: 395KM / 515Nm
Lokalizacja: Augsburg

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: Tom-Tdi »

pab567 pisze:Leń

zadałem celowo to pytanie bo w Vin/ie nie ma roku produkcji, jest modelowy który już od jakiegoś czasu leci jako MY17, ale może zmienili oznaczenie Vin i od przyszłego roku może będą wbijać rok produkcji a nie rok modelowy...
Awatar użytkownika
PiotrekFilo
Posty: 18
Rejestracja: 23 cze 2016, o 09:10
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Imię: Piotrek
Lokalizacja: Wrocław

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: PiotrekFilo »

przemoka pisze:Cześć wszystkim,

No ja mogę się pochwalić, że dziś podpisałem zamówienie na SS z rabatem 8%.
@przemoka, a jak ostatecznie wyglądała sprawa na Carly?
Awatar użytkownika
przemoka
Posty: 585
Rejestracja: 24 lip 2016, o 10:29
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: kurę ukradli :(

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: przemoka »

@Tom-Tdi
Dzięki za nakierowanie, bo nie byłem tego świadomy. jakiś czas temu, gdy badałem swoje obecne auto, dotarłem do informacji, wprowadzając tylko VIN, że auto było wyprodukowane bodajże w 3 tygodniu 2008 roku. Tylko nie bij, nie pamiętam gdzie to w necie sprawdziłem - być może tu było jakieś podpięcie pod bazę producenta? Cholera, nie wiem. Ale w każdym razie dostałem taką precyzyjną informację. Natomiast faktycznie doczytałem, że już od jakiegoś czasu w VIN będzie zakodowany rok modelu 2017, więc to nie ma znaczenia, czy będzie to auto wydane w grudniu 2016, czy połowie stycznia 2017. Człowiek się jednak uczy całe życie :)


@PiotrekFilo
Jeśli chodzi o Carly, to miałem dwa podejścia. Pierwsze, gdzie miałem jedną ofertę i cena była taka sama jak u Jarka. Podejście drugie, gdy ten sam dealer już wystawił o wiele gorszą ofertę, natomiast spłynęła nowa, która nawet była lepsza (rabat 10%), ale nie mogłem się dodzwonić do tego sprzedawcy. Urlop jakiś, czy co? Po prostu nikt nie podnosił słuchawki, a nie dało się nagrać na pocztę. Natomiast zaskoczył mnie ten pierwszy oferent, bo najpierw zrobił rabat 8%, ale z bardzo krótkim terminem ważności oferty, a potem to dał może z 4-5% rabatu.
ODPOWIEDZ