[S] Superb II FL Kombi 2.0TDI 170KM DSG krajowa, 2014 346400 km

Tutaj możesz zamieścić ogłoszenie sprzedaży.
Regulamin forum
1. Za treść ogłoszeń wyłączną odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
2. Ogłoszenia umieszczane w tym dziale muszą zawierać:
- cenę
- możliwości kontaktu
- zdjęcia
- ewentualny link do portali sprzedażowych
4. Posty stanowiące dyskusję w wątkach muszą dotyczyć tylko i wyłącznie przedmiotów których dotyczy wątek.
5. Zabronione jest komentowanie ogłoszeń w nieuprzejmy sposób
6. Pisanie nowych wątków jak i w istniejących możliwe jest tylko przez czynnych uczestników forum.
orzel720
Posty: 6
Rejestracja: 3 sty 2015, o 10:56
Samochód: Superb III Kombi Facelift
Rocznik: 2019
Silnik: 2.0TDI (190KM)
Imię: Jerzy
Lokalizacja: Kraków

[S] Superb II FL Kombi 2.0TDI 170KM DSG krajowa, 2014 346400 km

Post autor: orzel720 »

Auto zarezerwowane do soboty włącznie - oczywiście po pewnych do negocjacjach.

Hej Wszystkim!
Mam takiego Superba II FL 2.0 TDI CFGB 170KM DSG 6 BIEGÓW tzw. "mokra" symbol DQ250 (PPX), produkcja 2014r, kolor LF7Y-F6F6.
Cena dla Forumowiczów: 34 500 zł + coś Extra ;)
Dane do sprawdzania gdzie tam sobie kto życzy:
Wersja Ambition z "dodatkami"
1 rej. 15.10.2014
nr rej. KOL 05329
VIN: TMBNF73T8F9024876
OC do 29.04.2024,
Przegląd techniczny na SKP: do 14.10.2024
Historia auta:
Przebieg ponad 346400kkm
Kupiona przy 185kkm, 30 kwietnia kończy się 5 lat jak ją mamy, kupiona "po sąsiedzku" od firmy usługowej SFG Glass na ul. K. Wielkiego w Olkuszu, która wzięła z salonu polskiego w leasing, potem go wykupiła i następnie sprzedała nam. Auto kupione przez moją Żonę/na nią ubezpieczone (w Olkuszu niższe składki niż w Krakowie) ale tylko ja jeżdżę od zakupu.
Mam faktury/dokumenty na większość z poniższych wymian m.in rozrządów, hamulców, termostatów, opon, dwumasy:
342 951 km - wymiana tarcz i klocków Przód Bosch, zacisk PT, 2 linki ham. termostat główny, olej (Valvoline 5w30 SYNPOWER XL-III) + 4 filtry
337 718 km - wymiana rozrządy pompy i termostatu DSG
326 200 km - olej silnikowy (PMO Extreme 5w30 prawdziwy syntetyk na bazie PAO) + filtr Bosch
326 000 km - Mechanizm wycieraczek przód - zamiennik BLIC
322 400 km - 2 jarzniki ksenonowe D3S - Ori VW (wymieniłem oba naraz aby świeciły tak samo)
318 610 km - (czerwiec 2023) - olej Febi w DSG+filtr (zmieniałem co~ 50-60kkm)
305 730 km (27 grudnia 2022) - nowe opony zimowe Dębica Frigo HP2 225/45/17
Dawniej: 2 piasty przód 1 tył, zacisk kam LT, linki ham.l akumulator Varta, grudzień 2021.; chłodnica klimy, jakieś łączniki stab. tuleje wahacza itp.
Przy 185kkm (maj 2019) (po zakupie auta) - koło dwumasowe i rozrząd z pompą cieczy chłodzącej.
Mam też wyciąg z cyfrowej ks. serwisowej ASO - od nowości do 2017.02. (do wglądu - można sobie samemu zamówić od ludzi na grupach taki wyciąg za ~80zł)

Wyposażenie:
- Bi-Ksenony skrętne (AFS)+LED+p.mgielne halogenowe z doświetl. zakrętów; tylne lampy z LED;
- klimatyzacja automat. 2-strefowa;
- 5 poduszek i 2 podwójne kurtyny;
- multifunkcyjna kierownica 3-ramienna skórzana z łopatkami DSG;
- komp.pokład. MFA sterowany z kierownicy;
- funkcje Coming/Leaving Home i szereg innych;
- podgrzewana szyby przód! i tył;
- czujniki zmierzchu i deszczu;
- podgrzewane fotele przód;
- elektrycznie podgrzewane/regul./składane/podświetlane lusterka;
- czujniki parkowania przód i tył;
- oryg. podświetl. LED 4 klamek wewn.;
- chłodzony i podświetlany duży schowek przed pasażerem;
- podświetlany schowek w podłokietniku przednim;
- radio/navi Amundsen+ BT/CD/SD/AUX;
- elektryczne siłowniki bagażnika;
- tempomat;
- Start/Stop (wyłączany);
- system pomiaru ciśnienia w oponach - TPMS;
- ESP, ASR, ABS;
- przycisk Start/Stop (zawsze wyłączam po uruchomieniu silnika)
- aluminiowe relingi;
- przyciemniane szyby tylne boczne i tylna;
- koło pełnowymiarowe, podnośnik, klucz, hak, gaśnica, trójkąt, apteczka;
- 16 kieszeni/schowków.

Auto ma swój wiek i jakość Skody i przebieg więc nie jest ideałem.
Typowe uszkodzenia w tym modelu:
- rolka lewa kierownicy - ale działa (nie zaryzykuję demontażu kierownicy i ew uszkodzeń np taśmy do kierownicy),
- żeberko lewej żaluzji od środkowego nawiewu (naprawa/kupić używkę i wymienić/zostawić),
- lewa żarówka w lampce oświetlenia kabiny przód nie zaświeca się ale po naciśnięciu przycisku zaświeca się (wg internetów - jakaś przerwa ścieżki drukowanej w środku do naprawy przez człowieka z lutownicą).
- korozja: na masce pod logo, na narożniku nad lampą lewy tył + ukruszenie lampy na dole, nadkole lewy tył, na klapie: w miejscu lampki tablicy oświetlenia + 2 punkty,
- tylny zderzak też ma ślady otarć (ktoś to zrobił na parkingu i się nie przyznał),
Można to zrobić (trzeba mieć czas, części, ew. narzędzia do demontażu, chęci i cierpliwość). Da się z tym żyć, ew. ktoś poszuka na necie części używane i powymienia. Zostawiam to nowemu właścicielowi.

Szkodowość za mojej kadencji : Przy ~308500 km w styczniu 2023 r wpadłem przy prędkości ~30km/h w małą dziurę na drodze gminnej, przeciąłem oponę+rysy na alufeldze i zahaczyłem dół plastikowego zderzaka. Finalnie całość, włącznie z weryfikacja geometrii, była zrobiona bezgotówkowo z AC w ASO Interauto Skoda Kraków, ul. Kocmyrzowska 1. Kosztorys ponaprawczy - mam do wglądu.

Auto stoi do obejrzenia Olkusz (tam mieszkam).
Link do ogłoszenia: autoplac.pl/oferta/skoda/superb/AGzEMb9sQUL

A powód sprzedaży??? Kupiłem S3FL (czyli 11 Kura w życiu) i S2FL stoi i czeka na nowego właściciela...​

Zapraszam do obejrzenia przejechania się sprawdzenia na SKP itp i kupna
Jurek, tel. 726-030-326, jerzyklosinski@gmail.com
Załączniki
IMG_20240322_083901m.jpg
ODPOWIEDZ