O wszystkim i o niczym

Tematy nie związane z Superbem
Awatar użytkownika
Teofano
Posty: 368
Rejestracja: 31 sty 2013, o 09:48
Samochód: Superb II Kombi 4x4
Silnik: 1.8TSI CDAB (152KM)
Lokalizacja: KR - sprzed garażu

Re: O wszystkim i o niczym

Post autor: Teofano »

neck99 pisze: Obowiazuje jednak zakaz jedzenia i picia :) poza piciem z butelek z dziubkiem.
Staram sie na ile to mozliwe nie uczyc syna jedzenia/picia w czasie jazdy oraz zabawy czy ogladania, grania.
Popieram-ale ja w ogóle mam lekkiego hopla na punkcie "nie-oglądania-telewizji" (itp.)
W aucie z rozrywek jest okno, rozmowa, jak Młody był malutki to klocki"odkrywcy" z fisher-price go zajmowały na dłużej, ew. audiobooki przez słuchawki - w dłuższej trasie.

BTW jedzenie i picie w czasie jazdy może być średnio bezpieczne-jak się dziecko ostro zakrztusi, to co będzie? Młodemu nie pozwalam, zresztą my też w superbie konsumpcji nie uskuteczniamy ;)
"I'm too hot (hot damn) - call the police and the firemen"


ogrody-tym się zajmuję
bezduszny

Re: O wszystkim i o niczym

Post autor: bezduszny »

... a sex ?
Dopuszczacie w aucie... czy już nie ? Obrazek
Awatar użytkownika
Teofano
Posty: 368
Rejestracja: 31 sty 2013, o 09:48
Samochód: Superb II Kombi 4x4
Silnik: 1.8TSI CDAB (152KM)
Lokalizacja: KR - sprzed garażu

Re: O wszystkim i o niczym

Post autor: Teofano »

Trzeba brać poprawkę na BHP i nie nadużywać w trakcie jazdy :P 8-)
"I'm too hot (hot damn) - call the police and the firemen"


ogrody-tym się zajmuję
Awatar użytkownika
neck99
Posty: 1442
Rejestracja: 4 kwie 2012, o 10:26
Samochód: Superb II Kombi
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB

Re: O wszystkim i o niczym

Post autor: neck99 »

Zuber pisze:Przesadzasz. U mnie jasna tapicerka materiałowa i to w dodatku z jasną podłogą i nie ma problemu z utrzymaniem czystości. Co jakiś czas piorę i odsysam rozpuszczone brudy odkurzaczem na wodę.
neck99 pisze:Nie no czasem jak jedziemy gdzies dalej wkladam fotelik pod kocyk do s2. Zone, rodzicow tesciow.
Wkładasz kocyk pod żonę, rodziców i teściów?
:mrgreen:

Nie no kocyk pod fotelik by nie poodciskał/uszkodził skóry.

Bezduszny za stary juz jestem i za wygodny na sex w aucie :)
Superb Kombi 2.0 TDI 170KM CR My2012 (Platinium+) Brąz magnetic - Z D J Ę C I A

Obrazek
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: O wszystkim i o niczym

Post autor: szms »

Jak to za wygodny?
No właśnie wygodnie, rozsiadasz się jak panicz, bierzesz zimną pepsi i siedzisz... :mrgreen: :mrgreen: (czyt. pozycja na leniucha)
bezduszny

Re: O wszystkim i o niczym

Post autor: bezduszny »

o...
i to jest właściwa postawa Szymek 8-)



Czekamy na purystę, który nie używa samochodu w deszczu...
lub mega-hardkora-madafaka, który wcale nie używa, bo się zużyje :lol:
Awatar użytkownika
neck99
Posty: 1442
Rejestracja: 4 kwie 2012, o 10:26
Samochód: Superb II Kombi
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB

Re: O wszystkim i o niczym

Post autor: neck99 »

Ostatnio mi mama mowila ze nie jechali do marketu bo padal deszcz a dzien wczesniej ojciec umył swoja nowa O2FL
Superb Kombi 2.0 TDI 170KM CR My2012 (Platinium+) Brąz magnetic - Z D J Ę C I A

Obrazek
Awatar użytkownika
Enriquez
Administrator
Posty: 13611
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:20
Samochód: Inny
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Imię: Marcin
Lokalizacja: Łódź - Wieś ELW

Re: O wszystkim i o niczym

Post autor: Enriquez »

Neck, jakbyś zobaczył jak wygląda mój SII po tygodniu na budowie, to byś chyba zszedł na zawał...
Pozdrawiam
Marcin
---
Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuję się wykonywania żadnych modyfikacji w cudzych samochodach. Proszę mnie o to nie pytać.
Awatar użytkownika
neck99
Posty: 1442
Rejestracja: 4 kwie 2012, o 10:26
Samochód: Superb II Kombi
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB

Re: O wszystkim i o niczym

Post autor: neck99 »

Pewnie tak :)
Superb Kombi 2.0 TDI 170KM CR My2012 (Platinium+) Brąz magnetic - Z D J Ę C I A

Obrazek
Awatar użytkownika
dato
Posty: 3479
Rejestracja: 1 mar 2012, o 00:33
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: Było: 207,4@419,2Nm
Imię: Darczysław...
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Odp: O wszystkim i o niczym

Post autor: dato »

neck99 pisze:Ostatnio mi mama mowila ze nie jechali do marketu bo padal deszcz a dzien wczesniej ojciec umył swoja nowa O2FL
Przynajmniej wiadomo po kim to masz :-) pamiętam opis Lanosa do sprzedaży ;-)
Awatar użytkownika
neck99
Posty: 1442
Rejestracja: 4 kwie 2012, o 10:26
Samochód: Superb II Kombi
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB

Re: O wszystkim i o niczym

Post autor: neck99 »

No dokładnie :)

Pamietam, ze kiedys było bardzo ciezko. Tylko ojciec pracował i kokosów nie było. Jak cos dostałem, a bywało to badzo żadko, to dbałem i chuchałem by nie zniszczyc nie zarysowac. Każda rzecz miała dla mnie dużą wartość. Ojciec zawsze o wszystko dbał. Często jezdziliśmy pod namiot bo to najtańsza opcja była. Wszystkie graty miały zawsze swoje, poszyte przez mame, pokrowce. Nic sie nie walało nie otrzaskiwało. Pamiętam, ze zawsze podczas pakowania miałem fuche : wiaderko, płyn i szorowanie do stanu lustra śledzi namiotowych. Potem osuszanie i do woreczka. Zostało mi to do dziś. Uzywam pokrowców, worków etc. W bagazniku zawsze jest koc gdyby trzeba coś brudniejszego zapakować, rolka worków 120l na śmieci w razie przewozu czegoś mokrego, pokrowiec warsztatowy na fotel uźywany w zime po nartach by nie siedzieć mokrym zadem na fotelu, folie na dywaniki takie jak w serwisach jak jade do klienta na cementownie bo wtedy podeszwy butów białe i opylone. Oczywiscie mam jeszcze inne tego typu rzeczy :)

Przepraszam :)
Superb Kombi 2.0 TDI 170KM CR My2012 (Platinium+) Brąz magnetic - Z D J Ę C I A

Obrazek
jjumbo
Posty: 538
Rejestracja: 26 mar 2011, o 03:15
Samochód: Superb II Kombi
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Lokalizacja: KOL

Re: O wszystkim i o niczym

Post autor: jjumbo »

kto mnie z żoną i dzieckiem 3 letnim zaprosi na wakacje w lipcu na chorwację ?
potrafię obierać ziemniaki :D
fiat cinquecento , polonez caro , citroen xsara ,skoda octavia I , fiat seicento , citroen c8 , skoda octavia II , yamaha fz6 s fazer , ford transit , skoda superb II
Awatar użytkownika
dato
Posty: 3479
Rejestracja: 1 mar 2012, o 00:33
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: Było: 207,4@419,2Nm
Imię: Darczysław...
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: O wszystkim i o niczym

Post autor: dato »

Jesteś dziwakiem, ale oswojonym i nieszkodliwym - za co przepraszasz ?
Jjumbo, wybieram się na Chorwację od początku lipca, ale na sponsora to się nie nadaję ;)
emay

Re: O wszystkim i o niczym

Post autor: emay »

neck99 pisze:No dokładnie :)

Pamietam, ze kiedys było bardzo ciezko. Tylko ojciec pracował i kokosów nie było. Jak cos dostałem, a bywało to badzo żadko, to dbałem i chuchałem by nie zniszczyc nie zarysowac. Każda rzecz miała dla mnie dużą wartość. Ojciec zawsze o wszystko dbał. Często jezdziliśmy pod namiot bo to najtańsza opcja była. Wszystkie graty miały zawsze swoje, poszyte przez mame, pokrowce. Nic sie nie walało nie otrzaskiwało. Pamiętam, ze zawsze podczas pakowania miałem fuche : wiaderko, płyn i szorowanie do stanu lustra śledzi namiotowych. Potem osuszanie i do woreczka. Zostało mi to do dziś. Uzywam pokrowców, worków etc. W bagazniku zawsze jest koc gdyby trzeba coś brudniejszego zapakować, rolka worków 120l na śmieci w razie przewozu czegoś mokrego, pokrowiec warsztatowy na fotel uźywany w zime po nartach by nie siedzieć mokrym zadem na fotelu, folie na dywaniki takie jak w serwisach jak jade do klienta na cementownie bo wtedy podeszwy butów białe i opylone. Oczywiscie mam jeszcze inne tego typu rzeczy :)

Przepraszam :)

neck JAK BEDZIESZ SPRZEDAWAL SAMOCHOD BIORE W CIEMNO ....:-) A JA MYSLALEM ZE "DZIWAK" JESTEM

POZDRAWIAM
jjumbo
Posty: 538
Rejestracja: 26 mar 2011, o 03:15
Samochód: Superb II Kombi
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Lokalizacja: KOL

Re: O wszystkim i o niczym

Post autor: jjumbo »

dato chcę jechać w połowie lipca i chyba pojadę w ciemno
co się trafi to będzie
;)
fiat cinquecento , polonez caro , citroen xsara ,skoda octavia I , fiat seicento , citroen c8 , skoda octavia II , yamaha fz6 s fazer , ford transit , skoda superb II
ODPOWIEDZ