[S2] 2.0TDI L&K czy 2.0TSI L&K 2014

Opinie, pytania i porady dotyczące zakupu Superba
Regulamin forum
1. Temat musi zaczynać się od [S1] lub [S2], a treść powinna być taka sama jak ta występująca w cenniku lub konfiguratorze, np. "[S2] Przygotowanie pod telefon GSM I"
2. Jeden wątek powinien dotyczyć jednej opcji wyposażenia dostępnej w cenniku lub konfiguratorze.
matist
Posty: 27
Rejestracja: 11 paź 2015, o 17:47
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Lokalizacja: Poznań

Re: [S2] 2.0TDI L&K czy 2.0TSI L&K 2014

Post autor: matist »

pab567 pisze:Po pierwsze jestem przykładem "idioty" który kupił rocznego Superba za 100kzł. Mało tego - nie żałuję. Jeśli znajdziesz to przeczytaj uważnie co napisał Sebastian i bierz 3.6. A jak nie to zadzwoń do jakiegoś dealera i niech Ci sprawdzi jakie nowe Ś2 są jeszcze na stanie i bierz go w dobrej cenie.
3.6 nowych S2 nie ma.
Poszukam, poczekam, może dobrze sie przenegocjuje tą :-)
matist
Posty: 27
Rejestracja: 11 paź 2015, o 17:47
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Lokalizacja: Poznań

Re: [S2] 2.0TDI L&K czy 2.0TSI L&K 2014

Post autor: matist »

Niestety muszę odpuścić modele pokazane przeze mnie - nie ma dużej możliwości negocjacji ceny.
No to niech się bujają z tym jeszcze kilka miesięcy, a za 2 miesiące samochód rocznikowo będzie dwulatkiem.
Awatar użytkownika
ursus
Posty: 1572
Rejestracja: 2 sie 2015, o 22:46
Samochód: Superb III Kombi
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Lokalizacja: Kraków

Re: [S2] 2.0TDI L&K czy 2.0TSI L&K 2014

Post autor: ursus »

matist pisze:Niestety muszę odpuścić modele pokazane przeze mnie - nie ma dużej możliwości negocjacji ceny.
No to niech się bujają z tym jeszcze kilka miesięcy, a za 2 miesiące samochód rocznikowo będzie dwulatkiem.
Taka jest chyba sztuka sprzedawania przez salony. Czekają na napalonego :)

Ja parę miesięcy temu oglądałem nowego S2 combi z bardzo fajny wyposażeniem w Krakowie w PorscheBronowice.

Rabat, który mi zaoferowali był niższy niż dostałem na S3. Jak tam byłem z miesiąc temu, to nadal to stało, ciekawe jaka będzie cena jak postawią obok S3 kombi :lol:
ODPOWIEDZ