Dyskusja o moderacji

Tematy nie związane z Superbem
Awatar użytkownika
Misiektt
Posty: 1213
Rejestracja: 11 gru 2010, o 21:28
Samochód: Superb II combi 4x4
Silnik: 3.6 V6 FSI CDVA (260KM)
Aktualnie: 296KM / 377NM
Imię: Marcin

Dyskusja o moderacji

Post autor: Misiektt »

Ja tam zaczynam was nierozumieć syficie wszędzie gdzie się da i dla kogoś kto ma w d###$ wasze problemy i rozterki to forum jest zupełnie nieczytelne a żal ściska jak widać jak to forum schodzi na psy.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Superb w wersji dziwnej

Post autor: szms »

Jedyny słuszny kolor... co nie, Zuber? :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
Misiek Fisiek
Posty: 9426
Rejestracja: 9 maja 2011, o 09:06
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 1000.500.100.900
Lokalizacja: Warwsiowa

Re: Superb w wersji dziwnej

Post autor: Misiek Fisiek »

Zgadza się. Tylko u Sławka jakiś taki wyblakly :)
Obrazek

♫♪♫♪...私のホンダはラクダよりも速い...♪♫♪
Awatar użytkownika
dato
Posty: 3479
Rejestracja: 1 mar 2012, o 00:33
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: Było: 207,4@419,2Nm
Imię: Darczysław...
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Odp: Superb w wersji dziwnej

Post autor: dato »

Misiektt pisze:Ja tam zaczynam was nierozumieć syficie wszędzie gdzie się da i dla kogoś kto ma w d###$ wasze problemy i rozterki to forum jest zupełnie nieczytelne a żal ściska jak widać jak to forum schodzi na psy.
Misiek, ale żyje i oddycha. Sjak zacytował Ci jeden ze starych wątków - zagadnienie, trzy merytoryczne posty wyprane z emocji, rok ciszy.
Cały ten spam powoduje, że zawiązują się relacje - Łódź spotyka się z Warszawką i Lublinem w Piastowie i to nie na "ustawkę" tylko spotkanie przy bezalkoholowym. Znamy się z Zachodniopomorskim, Wielkopolskim i poza absolutnie wyjątkowymi sytuacjami panuje atmosfera życzliwie-sarkastyczna, jest ciekawie.

Fakt, że forum idzie bardziej w kierunku społecznościówki połączonej motoryzacją z pod znaku kury niż czysto technicznym-motoryzacyjnym. Nie ma uporządkowania i zamordyzmu (dzięki) jak na Leonclub, dziadkowych pogaduszek znanych z OCP (Pan kierowca mnie dzisiaj osłabił bo jechał 80 na 70-tce), miziania się nawzajem po jajeczkach jak często na VKP, ani ufologii stosowanej jak w Dacii...

Dla Ciebie syf, a dla mnie kafeteria w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

Zauważ, ilu użytkowników dawno zarejestrowanych się aktywuje i zaczyna gadać po rocznym milczeniu. Zauważ ilu nowych się loguje. Zrób sobie statystyki przed i po okresie, kiedy zaczął się robić "syf". Co wolisz ? Forum ślicznie uporządkowane i czysto merytoryczne i martwe, czy tak jak teraz, czy coś pomiędzy ? Jeśli coś pomiędzy, to ja jestem za, musisz się wtedy bardziej zaangażować i w sposób nieprzesadny i życzliwy pewne rzeczy prostować... Słowo klucz to życzliwy, a w drugiej kolejności nieprzesadny...

I jeszcze. Skoro już zdecydowałeś się napisać z pozycji moda - dlaczego uparcie unikasz odpowiedzi na zadawane Ci pytania ? Czy jesteś w stanie / zechcesz zrobić cokolwiek z rzeczy, o które prosiliśmy ? Prosił Cię także Neck, który NIE spamuje, a jego też olałeś. Jakiś czas masz już uprawnienia moda, raz (o jednym wiem) wydzieliłeś temat, raz pomoralizowałeś o prędkości "jak są znaki" ;), a w większości ograniczasz się do połajanek, zamykania wątków, i zmienianiu "dupy" w chińskie znaczki... Z tą dupą imo przesadziłeś, ale nie czepiałem się wcześniej... Nikt Ci nie broni wyciąć do śmietnika durnej dyskusji z Big w wątku Ciebie dotyczącym i podjęcie dyskusji o sprawach forum. Przeciwnie - byłoby to pożądane...

Dasz znać co o tym myślisz ? W miarę możliwości w sposób bardziej wyczerpujący niż jednym zdaniem ?

pozdrawiam.
bezduszny

Re: Odp: Superb w wersji dziwnej

Post autor: bezduszny »

Misiektt pisze:to forum jest zupełnie nieczytelne a żal ściska jak widać jak to forum schodzi na psy
trzeba trochę przebudować forum... bo będzie miks dalej taki jak jest
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Superb w wersji dziwnej

Post autor: szms »

Dokladnie, od samego gadania i od pisania typowo merytorycznie to forum praktycznie w ogole sie nie zmieni... tu potrzeba troche radykalniejszych zmian...
Awatar użytkownika
sjak
Posty: 2521
Rejestracja: 20 sie 2011, o 14:17
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 240 KM, 350 Nm
Imię: Sławek
Lokalizacja: Ryki lubelskie
Kontakt:

Re: Superb w wersji dziwnej

Post autor: sjak »

Misiek, ja już w innym wątku napisałem - nie jestem zbytnio czepialski, ale to co Ty robisz jako mod to nieporozumienie. Chyba źle rozumiesz swoją funkcję.
Awatar użytkownika
sjak
Posty: 2521
Rejestracja: 20 sie 2011, o 14:17
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 240 KM, 350 Nm
Imię: Sławek
Lokalizacja: Ryki lubelskie
Kontakt:

Re: Superb w wersji dziwnej

Post autor: sjak »

EMILIOPIASTÓW pisze:dobra dobra koniec gadania rano jak się obudzisz bedziesz miał design by Emil bez dachu cabrio kombi zobaczysz jak Ci kopara opadnie
Najpierw musisz swoich chłopaków nauczyć odróżniać samochody od przystanków autobusowych Obrazek
Awatar użytkownika
dato
Posty: 3479
Rejestracja: 1 mar 2012, o 00:33
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: Było: 207,4@419,2Nm
Imię: Darczysław...
Lokalizacja: Mazowieckie

Odp: Superb w wersji dziwnej

Post autor: dato »

:lol:
Awatar użytkownika
Misiektt
Posty: 1213
Rejestracja: 11 gru 2010, o 21:28
Samochód: Superb II combi 4x4
Silnik: 3.6 V6 FSI CDVA (260KM)
Aktualnie: 296KM / 377NM
Imię: Marcin

Odp: Superb w wersji dziwnej

Post autor: Misiektt »

Dato to jak już jesteś taki mądry poczytaj sobie każdy wątek na forum i daj znać w jaki sposób coś zmienić. Albo będzie wywalanie albo wyłączanie dyskusji albo kasowanie. Co ma być kryterium oceny? Poziom jak dobrze się bawicie w danym wątku a może ilość bezsensownych postów? Tak a propo ja nie ma do niczego uprawnień więc żadnych zmian nie mogę robić.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
Awatar użytkownika
dato
Posty: 3479
Rejestracja: 1 mar 2012, o 00:33
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: Było: 207,4@419,2Nm
Imię: Darczysław...
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Odp: Superb w wersji dziwnej

Post autor: dato »

Misiektt pisze:Dato to jak już jesteś taki mądry poczytaj sobie każdy wątek na forum i daj znać w jaki sposób coś zmienić. Albo będzie wywalanie albo wyłączanie dyskusji albo kasowanie. Co ma być kryterium oceny? Poziom jak dobrze się bawicie w danym wątku a może ilość bezsensownych postów? Tak a propo ja nie ma do niczego uprawnień więc żadnych zmian nie mogę robić.
Odezwij się do mnie jak będziesz mógł napisać więcej niż 1 zdanie i wtedy zacznij od zacytowania, w którym miejscu jestem wg Ciebie "taki mądry".

A skoro nie masz żadnych uprawnień to:
- trzeba to było miesiąc temu powiedzieć, a nie ściemniać;
- kasuj ręcznie spamy od botów
Awatar użytkownika
Misiektt
Posty: 1213
Rejestracja: 11 gru 2010, o 21:28
Samochód: Superb II combi 4x4
Silnik: 3.6 V6 FSI CDVA (260KM)
Aktualnie: 296KM / 377NM
Imię: Marcin

Odp: Superb w wersji dziwnej

Post autor: Misiektt »

Znowu skupiasz się na nie tej części co trzeba. CZEKAM na magiczne rozwiązanie. A i w którym miejscu ściemniałem ?

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
Awatar użytkownika
sjak
Posty: 2521
Rejestracja: 20 sie 2011, o 14:17
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 240 KM, 350 Nm
Imię: Sławek
Lokalizacja: Ryki lubelskie
Kontakt:

Re: Superb w wersji dziwnej

Post autor: sjak »

Na razie boty zrobiły się największym problemem. I na tym się skupiamy. A szukanie rozwiązania chyba nie należy do nas :evil:
Awatar użytkownika
Misiektt
Posty: 1213
Rejestracja: 11 gru 2010, o 21:28
Samochód: Superb II combi 4x4
Silnik: 3.6 V6 FSI CDVA (260KM)
Aktualnie: 296KM / 377NM
Imię: Marcin

Odp: Superb w wersji dziwnej

Post autor: Misiektt »

A do kogo ?? Może do mnie?? Przecież wy lepiej wiecie co gdzie jest stosowne a co nie. Pokażcie mi tą granicę bo ja jej nie widzę i dla mnie każdy wątek jest zaspamowany dyskusjami nie na temat.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
Awatar użytkownika
dato
Posty: 3479
Rejestracja: 1 mar 2012, o 00:33
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: Było: 207,4@419,2Nm
Imię: Darczysław...
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Odp: Superb w wersji dziwnej

Post autor: dato »

Misiektt pisze:Znowu skupiasz się na nie tej części co trzeba. CZEKAM na magiczne rozwiązanie. A i w którym miejscu ściemniałem ?
Myślę, że Ty zalegasz mi z odpowiedziami na zdecydowanie więcej kwestii. Ściemniałeś nie mówiąc, że nie masz uprawnień do zrobienia czegokolwiek z forum. Poza tym podałem Ci kilka "magicznych" punktów w innym wątku.

Nie mam ochoty na przepychanki i nie mam nic do Ciebie. Uważam, że zlewasz nas i forum, a rolę moda przyjąłeś tylko dlatego, że pohukiwać lubisz. Podejmij normalną rozmowę z tymi, którzy sprawili, że forum ożyło. Możesz zacząć od Necka i odpowiedzi na jego pytania jeśli uważasz, że moje wypociny to spam i syf. A jeśli Ty nic nie możesz to skontaktuj nas z Tomkiem, który może.

SJAK pokazał Ci różnicę, nie granicę. Nie odniosłeś się do tego w żaden sposób. Ja Ci to opisałem bardziej wylewnie i obrazowo - nie odniosłeś się. Wqrza mnie Twoje podejście i jednozdaniowe zlewanie każdego tematu. Kup klawiaturę i się zaangażuj bardzo proszę.
ODPOWIEDZ