Ubezpieczenia

Tematy nie związane z Superbem
zubrzyk
Posty: 427
Rejestracja: 21 lip 2012, o 05:01
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TSI (200KM)
Imię: Paweł
Lokalizacja: Gdańsk

Ubezpieczenia

Post autor: zubrzyk »

Kto zna w Trójmieście jakiegoś taniego brokera ubezpieczeniowego? Muszę ubezpieczyć Ceed'a żony i za 4 letnie auto wycenione na 30k krzyczą od 1.7k do 2.5k z 60% zniżkami za pakiet OC/AC/NNW. Wg. mnie to złodziejskie stawki za auto tej wartości. Może się ktoś podzielić znajomością :) ?
Obrazek
Awatar użytkownika
refju
Posty: 62
Rejestracja: 21 mar 2014, o 10:33
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Imię: Koń Rafau
Lokalizacja: Warszawa Bialoleka

Re: Ubezpieczenia

Post autor: refju »

Vw polo 2010 w link4 780 zl pakiet bez amortyzacji, bez udzialu, bez auta zastepczego, naprawa na czesciach oryginalnych nie aso, wartosc 26 tys zl.


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
14.04.2014 zamowilem swojego KOŃBI 2.0 TDI 170KM beż cappuccino z panorama i FRESH do odbioru na poczatku lipca 2014
re2rn
Posty: 145
Rejestracja: 8 kwie 2014, o 09:47
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Aktualnie: Seria: 183KM/271Nm
Imię: Lukasz
Lokalizacja: Anglia, NW

Re: Ubezpieczenia

Post autor: re2rn »

zubrzyk pisze:Kto zna w Trójmieście jakiegoś taniego brokera ubezpieczeniowego? Muszę ubezpieczyć Ceed'a żony i za 4 letnie auto wycenione na 30k krzyczą od 1.7k do 2.5k z 60% zniżkami za pakiet OC/AC/NNW. Wg. mnie to złodziejskie stawki za auto tej wartości. Może się ktoś podzielić znajomością :) ?
Troche OT - przyzwyczajaj sie do takich stawek.

Ja za 10 letnia Megane placilem okolo 25% wartosci auta :lol:. Ogolnie o ile ceny ubezpieczenia auta nowego w takim UK sa bardzo przyzwoite, o tyle uwzywki starsze juz mniej - mniej wiecej stawka wychodzi identyczna przez cale zycie auta :evil:
... AKA LMB ;)
zubrzyk
Posty: 427
Rejestracja: 21 lip 2012, o 05:01
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TSI (200KM)
Imię: Paweł
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Ubezpieczenia

Post autor: zubrzyk »

Znalazłem w końcu pakiet w Compensie za 1200 brutto bez udziałów i chyba to łyknę, Link4 wychodzi podobnie a przy okazji niezła dupeczka (brokerka).
Obrazek
Ekspert LINK4
Posty: 0
Rejestracja: 5 maja 2014, o 14:32
Samochód: Superb II
Silnik: 1.9TDI AVB (100KM)

Re: Ubezpieczenia

Post autor: Ekspert LINK4 »

Wysokość składki jest ustalana indywidualnie i jest uzależniona od wielu różnych czynników (m.in. wieku kierowcy, roku produkcji samochodu itp), dlatego na taki sam pojazd każdy może mieć inną wysokość składki.

Zachęcam Cię do skorzystania z naszego kalkulatora: http://link4.pl , dzięki któremu wyliczysz dokładną wysokość składki.

Pozdrawiam,

Ekspert LINK4


zubrzyk pisze:Kto zna w Trójmieście jakiegoś taniego brokera ubezpieczeniowego? Muszę ubezpieczyć Ceed'a żony i za 4 letnie auto wycenione na 30k krzyczą od 1.7k do 2.5k z 60% zniżkami za pakiet OC/AC/NNW. Wg. mnie to złodziejskie stawki za auto tej wartości. Może się ktoś podzielić znajomością :) ?
zubrzyk
Posty: 427
Rejestracja: 21 lip 2012, o 05:01
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TSI (200KM)
Imię: Paweł
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Ubezpieczenia

Post autor: zubrzyk »

Nie do końca o taką pomoc mi chodziło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Enriquez
Administrator
Posty: 13611
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:20
Samochód: Inny
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Imię: Marcin
Lokalizacja: Łódź - Wieś ELW

Re: Ubezpieczenia

Post autor: Enriquez »

Policzyłem sobie składkę na Waszym kalkulatorze i wygląda OK względem Allianz
Zasadnicze pytanie, czy macie jakiś zadowolonych klientów, którzy korzystali u Was z AC?
Pozdrawiam
Marcin
---
Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuję się wykonywania żadnych modyfikacji w cudzych samochodach. Proszę mnie o to nie pytać.
zubrzyk
Posty: 427
Rejestracja: 21 lip 2012, o 05:01
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TSI (200KM)
Imię: Paweł
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Ubezpieczenia

Post autor: zubrzyk »

Automat/robot z Link4 tej ze strony policzył mi składkę na ok 1430zł, w porównaniu do Allianz 1705zł jest różnica ale dalej Compensa 1230zł lepsza i na ciut lepszych warunkach
Obrazek
pawuo

Re: Ubezpieczenia

Post autor: pawuo »

Ale w Compensie...? Nie wszystko co tanie jest dobre zwlaszcza przy AC. Oprocz przeczytania OWU sprobuj pogadać z kimś kto likwidowal u nich szkode. Na czyms musieli przyoszczedzic - mam nadzieje ze nie na jakosci obslugi.
Awatar użytkownika
Matt
Posty: 1763
Rejestracja: 19 sie 2011, o 23:28
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 323/463

Re: Ubezpieczenia

Post autor: Matt »

Oba auta ubezpiecza mi Uniqa. Według tego kalkulatora wyszło mi 2170, a Uniqa poniżej 2000.
zubrzyk
Posty: 427
Rejestracja: 21 lip 2012, o 05:01
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TSI (200KM)
Imię: Paweł
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Ubezpieczenia

Post autor: zubrzyk »

Poszukał i znalazł. Ubezpieczenie w Hestii, 1179 full opcja (OC/AC wariant serwisowy/ASS bez NNW/Szyby). Jak by ktoś szukał konkretnego Agenta, dawać na priv :)
Obrazek
emay

Re: Ubezpieczenia

Post autor: emay »

mialem w PZU mialem w hesti wszedzie szkody robione i bez problemu teraz mam BENEFIE tanio mozna dostac caly pakiet dla mojej skodzinki wyszlo 2800zl rocznie z szybami itp itd... polecam a jak chcesz taniego brokera czy jak sie to tam nazywa to w Pucku jest jeden...
emay

Re: Ubezpieczenia

Post autor: emay »

Alianz nie polecam mam ubezpieczony dom i mienie w nim wyplacaja skladki ale jak mi policzyli ubezpieczenie skodzinki (zaznaczyli ze bede mial znizke ) to wyszlo im cos okolo 8tysi na rok SMIECH NA SALI
Awatar użytkownika
Camillinhio
Posty: 5897
Rejestracja: 8 wrz 2013, o 09:56
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ubezpieczenia

Post autor: Camillinhio »

Ja dostałem dziś list z VW Leasing z krótką informacją o kończącym się ubezpieczeniu. Łobuzy chcą mi dać 5% zniżki jeśli zostanę z ich ubezpieczycielami (Allianz lub Hestia). Mogę również iść w tango z inną firmą, ale weryfikacja mojego wniosku wyniesie 300 plnów netto - nosz co za łobuzerka :evil: Ciekawe jaką mi składkę policzą?
Obrazek
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Ubezpieczenia

Post autor: szms »

Czyli i tak blokada...bo nawet jak znajdziesz 500 zl taniej to szkoda zachodu...
ODPOWIEDZ