Uzyskane rabaty

Opinie, pytania i porady dotyczące zakupu Superba
Regulamin forum
1. Temat musi zaczynać się od [S1] lub [S2], a treść powinna być taka sama jak ta występująca w cenniku lub konfiguratorze, np. "[S2] Przygotowanie pod telefon GSM I"
2. Jeden wątek powinien dotyczyć jednej opcji wyposażenia dostępnej w cenniku lub konfiguratorze.
pjetko
Posty: 344
Rejestracja: 24 sie 2015, o 23:44
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Lokalizacja: WPI

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: pjetko »

kamracik pisze:Zawsze coś tam na poprzedni rocznik rzucą, jak nie opony to przeglądy czy tam inne pierdółki.
Pytanie tylko, czy poprzednie roczniki fizycznie będą istniały. Kolejki na S3 długie, aut na placach nie ma, a jak się pojawiają to schodzą jak ciepłe bułki więc promocji może nie być.
Na przeglądy nie mają co rzucać, bo każdy dostaje je na 4 lata za 1zł, więc tutaj już większej promocji nie będzie, a nawet jak zejdą do 1gr to dużo się nie ugra ;)

Obecnie na Yeti dają rabaty a w innych modelach robią jakieś wersje Edition itp. które sprowadzają się głównie do szpanerskich felg.
maciej
Posty: 23
Rejestracja: 11 sie 2015, o 17:56
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Lokalizacja: jest

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: maciej »

SAP zapowiedział, że nie będzie robił obniżki rocznikowej na nowego Superba i wygląda na to, że że tylko sprzedawcy to potwierdzają:

http://www.skoda-auto.pl/oferta/promocj ... znika-2015

10-11% zniżki od katalogowych można wynegocjować, ale terminy na Q2 2016
edgeofsanity
Posty: 18
Rejestracja: 26 paź 2015, o 21:32
Samochód: Inny
Rocznik: 2020
Silnik: Inny
Lokalizacja: Kraków

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: edgeofsanity »

Skoda Superb Style (sedan) 1.8TSI + dodatkowe, cennikowo 124500. Gw. 4 lata + pakiet przegladow za 1zl.
Cena po rabacie: 110000, procentowo 10.8%.
Awatar użytkownika
whity
Posty: 14835
Rejestracja: 23 sty 2015, o 16:53
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 333km / 703nm
Lokalizacja: MS

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: whity »

Siema, miło ze sie przywitałes i przedstawiłeś
Nie bójcie się być premium.

#stayPremium :)
pjetko
Posty: 344
Rejestracja: 24 sie 2015, o 23:44
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Lokalizacja: WPI

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: pjetko »

edgeofsanity pisze:Skoda Superb Style (sedan) 1.8TSI + dodatkowe, cennikowo 124500. Gw. 4 lata + pakiet przegladow za 1zl.
Cena po rabacie: 110000, procentowo 10.8%.
Nie wiem jak to policzyłeś, ale wychodzi 11.65% rabatu...
edgeofsanity
Posty: 18
Rejestracja: 26 paź 2015, o 21:32
Samochód: Inny
Rocznik: 2020
Silnik: Inny
Lokalizacja: Kraków

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: edgeofsanity »

Cześć, wypadałoby, zgadza się. :)
Wcześniej właściciel Octavii II FL z 1.8TSI (CDAA).
Pawlo92
Posty: 6
Rejestracja: 11 paź 2015, o 14:45
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: Pawlo92 »

W Wielkopolsce który salon polecacie, bo póki co nie chcą więcej niż 5% dawać dla konfiguracji o wartości ~153k złotych?
Awatar użytkownika
ursus
Posty: 1572
Rejestracja: 2 sie 2015, o 22:46
Samochód: Superb III combi
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Lokalizacja: Kraków

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: ursus »

Pawlo92 pisze:W Wielkopolsce który salon polecacie, bo póki co nie chcą więcej niż 5% dawać dla konfiguracji o wartości ~153k złotych?
Absurd jakiś. To nie kupuj tam.

Wychodzi na to, że wszystkie normalne salony dają te same rabaty i nie ma w tym niestety żadnej negocjacyjnej magii.
  • 9-10% przy odbiorze w 2015
  • 11-12% przy odbiorze w 2016


Są też cwaniacy szukający frajerów i dający 5%, ale takich wyeliminuj szybko i idź gdzie indziej.
szczypiorek

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: szczypiorek »

Dzwonili plichtaci do mnie z mega rabatem na podpaski 7500 zł bo stały klient jestem... Oczywiście na bida wersję superba.
DżejDżej
Posty: 103
Rejestracja: 16 paź 2015, o 10:47
Samochód: Superb III combi 4x4
Silnik: 2.0TDI (190KM)
Imię: JJ
Lokalizacja: GKW

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: DżejDżej »

ursus pisze:
Pawlo92 pisze:W Wielkopolsce który salon polecacie, bo póki co nie chcą więcej niż 5% dawać dla konfiguracji o wartości ~153k złotych?
Absurd jakiś. To nie kupuj tam.

Wychodzi na to, że wszystkie normalne salony dają te same rabaty i nie ma w tym niestety żadnej negocjacyjnej magii.
  • 9-10% przy odbiorze w 2015
  • 11-12% przy odbiorze w 2016


Są też cwaniacy szukający frajerów i dający 5%, ale takich wyeliminuj szybko i idź gdzie indziej.
Wydaje mi się że co salon o inne podejście.
Kiedyś byłem pojeździć kombiakiem u Bednarka i przy okazji zapytałem o ofertę. Dostałem coś koło 5% i wyśmiałem gościa, ze już od 2 innych mam w granicach 11% - szczerze powiedział że jemu to nie bardzo zależy, bo ma już plan sprzedaży zrobiony na ten rok ;)
Awatar użytkownika
kamracik
Zasłużony
Posty: 7444
Rejestracja: 10 paź 2014, o 10:52
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Lokalizacja: Łódź

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: kamracik »

Jeśli mówisz o Bednarku w Łodzi to już się rozpisywałem na temat podejścia tychże sprzedawców.
pjetko
Posty: 344
Rejestracja: 24 sie 2015, o 23:44
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Lokalizacja: WPI

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: pjetko »

A ile można ugrać oprócz 10% mając flotę 4-5 pojazdów? Ktoś się orientuje? Ostatnio w VW oglądając Tourana Pan na informację o 4 pojazdach w firmie dorzucił dodatkowe 5%... Ciekawe, jak to jest w skodzie...
Awatar użytkownika
Enriquez
Administrator
Posty: 13611
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:20
Samochód: Inny
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Imię: Marcin
Lokalizacja: Łódź - Wieś ELW

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: Enriquez »

Ostatni Bednarek do mnie dzwonił, czy nie chcę przypadkiem kupić nowego auta. Bo mają jakieś super hiper wypas ceny.
Jak się pytam, co się zmieniło od wiosny, kiedy kupowałem RSa i przejebali z ceną to gość radośnie stwierdził, że nic.
Więc takie telefony mnie rozwalają - po kiego taki baran dzwoni? Choć trzeba przyznać, że łosi, co się nabierają na to nie brakuje, skoro sprzedaż mają.
Pozdrawiam
Marcin
---
Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuję się wykonywania żadnych modyfikacji w cudzych samochodach. Proszę mnie o to nie pytać.
Awatar użytkownika
kamracik
Zasłużony
Posty: 7444
Rejestracja: 10 paź 2014, o 10:52
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Lokalizacja: Łódź

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: kamracik »

Marcin, a gdzie ostatecznie kupiłeś, w Łęczycy?

U Bednarka ja mam wrażenie, że na opinii jadą, bo jak rozmawiam z ludźmi, którzy Skodę kupowali ~8 lat temu to sobie chwalili go, teraz na serwis/obsługę narzekają.
Awatar użytkownika
Enriquez
Administrator
Posty: 13611
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:20
Samochód: Inny
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Imię: Marcin
Lokalizacja: Łódź - Wieś ELW

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: Enriquez »

u Zimnego.
Pozdrawiam
Marcin
---
Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuję się wykonywania żadnych modyfikacji w cudzych samochodach. Proszę mnie o to nie pytać.
ODPOWIEDZ