Termin oczekiwania na SIII

Opinie, pytania i porady dotyczące zakupu Superba
Regulamin forum
1. Temat musi zaczynać się od [S1] lub [S2], a treść powinna być taka sama jak ta występująca w cenniku lub konfiguratorze, np. "[S2] Przygotowanie pod telefon GSM I"
2. Jeden wątek powinien dotyczyć jednej opcji wyposażenia dostępnej w cenniku lub konfiguratorze.
Awatar użytkownika
siemi1
Posty: 2360
Rejestracja: 25 mar 2013, o 14:13
Samochód: Superb III combi 4x4 Facelift
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Aktualnie: 2.0 TDi 200KM
Lokalizacja: Wawa_Bemowo

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: siemi1 »

3pm_krk pisze:
siemi1 pisze: 17 sie 2021, o 07:53 No od 16.08 mieli dalej składac te nie pokończone.

https://www.see.cam/cz/83/rusek/rusek-h ... ve-airport

Wrzucam linka aby nie trzeba było scrolowac tyle:)

Wysłane z mojego IN2023 przy użyciu Tapatalka
Wybaczcie, jeśli ten temat był już poruszany, ale o co chodzi z tą kamerką? Widać na niej nowe samochody, jak rozumiem są to nowe samochody czekające na transport do PL czy wszędzie?
Samochody wyprodukowane w którym brakuje komponentów i czekają na lotnisku koło fabryki na uzupełnienie. Jest to dod zewnątrzny parking skody teraz na taką sytuację. Ja mam w firmę 3 syperby wyprodukowane od czewce ale nie ma na nie fv bo właśnie na takim parkingu stoją i czekają na uzupełnienie części aby mogły do klienta wyjechać.

Wysłane z mojego IN2023 przy użyciu Tapatalka

Domówka:
OII FL, Elegance 2.0TDI Kombi, oszust RS Jest 171,7 KM i 402,9 Nm
Służbówka:
S3 FL, Scout 2.0TDI Kombi 200KM DSG7 4x4, Steel Grey/pakiet Black
arczi901
Posty: 212
Rejestracja: 24 lut 2021, o 15:23
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: arczi901 »

siemi1 pisze: 17 sie 2021, o 11:23
3pm_krk pisze:
siemi1 pisze: 17 sie 2021, o 07:53 No od 16.08 mieli dalej składac te nie pokończone.

https://www.see.cam/cz/83/rusek/rusek-h ... ve-airport

Wrzucam linka aby nie trzeba było scrolowac tyle:)

Wysłane z mojego IN2023 przy użyciu Tapatalka
Wybaczcie, jeśli ten temat był już poruszany, ale o co chodzi z tą kamerką? Widać na niej nowe samochody, jak rozumiem są to nowe samochody czekające na transport do PL czy wszędzie?
Samochody wyprodukowane w którym brakuje komponentów i czekają na lotnisku koło fabryki na uzupełnienie. Jest to dod zewnątrzny parking skody teraz na taką sytuację. Ja mam w firmę 3 syperby wyprodukowane od czewce ale nie ma na nie fv bo właśnie na takim parkingu stoją i czekają na uzupełnienie części aby mogły do klienta wyjechać.

Wysłane z mojego IN2023 przy użyciu Tapatalka
No i trzeba dodać że jeżeli zabierają z parkingu auta to jadą własnie one na uzupełnianie i transport od kraju z którego było zamówienie. W tej chwili widać ruch także auta które wyprodukowali niekompletne w Q1 i Q2 mają dużą szansę na doposażenie i odbiór :)
3pm_krk
Posty: 146
Rejestracja: 5 sie 2021, o 10:28
Samochód: Superb III 4x4 Facelift
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Kontakt:

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: 3pm_krk »

Dzięki wszystkim za wyjaśnienie, to dobry znak skoro jest ruch :-)
Pozdrawiam, Łukasz
Skoda Superb 2.0 TSI 280 KM 2022
https://vigipodia.pl/uslugi-podologiczne/
Awatar użytkownika
siemi1
Posty: 2360
Rejestracja: 25 mar 2013, o 14:13
Samochód: Superb III combi 4x4 Facelift
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Aktualnie: 2.0 TDi 200KM
Lokalizacja: Wawa_Bemowo

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: siemi1 »

Mi dziś dealer przekazał że auta na które czekamy nie są na liście z tego tygodnia na dostawę więc trzeba czekać aż się pojawi i tyle....może za tydzień:)

Wysłane z mojego IN2023 przy użyciu Tapatalka

Domówka:
OII FL, Elegance 2.0TDI Kombi, oszust RS Jest 171,7 KM i 402,9 Nm
Służbówka:
S3 FL, Scout 2.0TDI Kombi 200KM DSG7 4x4, Steel Grey/pakiet Black
Awatar użytkownika
SidTrotter
Posty: 9
Rejestracja: 17 sie 2021, o 14:25
Samochód: Superb III combi Facelift
Silnik: 1.5TSI DADA (150KM)
Imię: Jan

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: SidTrotter »

Ja czekałem równo 4.5 miesiąca i odebrałem w zeszłym tygodniu.
Ender
Posty: 52
Rejestracja: 26 lip 2013, o 21:15
Samochód: Superb II
Silnik: 2.0TDI BMP (140KM)
Aktualnie: 171KM 398NM

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: Ender »

Ja zamówiłem 06.07 i dalej czekam na termin produkcji ;)
Zobaczymy kiedy się określą...
pejot
Posty: 218
Rejestracja: 3 maja 2021, o 11:47
Samochód: Superb III Facelift
Rocznik: 2022
Silnik: 2.0TSI (190KM)

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: pejot »

Ja dokładnie w połowie czerwca zamawiałem i też cisza jak makiem zasiał :) Pożyjemy zobaczymy jak to wyjdzie ;)
Skoda Superb III Sportline | MY22 | Steel Grey | 2.0 TSI 190KM
Obrazek
michal1326
Posty: 29
Rejestracja: 26 kwie 2021, o 10:19
Samochód: Superb III combi Facelift
Silnik: 2.0TSI (190KM)

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: michal1326 »

SidTrotter pisze: 17 sie 2021, o 14:42 Ja czekałem równo 4.5 miesiąca i odebrałem w zeszłym tygodniu.
Gratulacje ;)

Ja zamawiałem pod koniec marca i teoretycznie termin produkcji mam na 35 tydzień - jeszcze się człowiek łudzi ;)
Wojtek30
Posty: 5
Rejestracja: 12 mar 2021, o 20:15
Samochód: Superb III combi 4x4 Facelift
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Imię: Wojciech

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: Wojtek30 »

Ja zamawiałem w połowie lutego, wyprodukował się początkiem czerwca i nadal czekam. :cry:
michal1326
Posty: 29
Rejestracja: 26 kwie 2021, o 10:19
Samochód: Superb III combi Facelift
Silnik: 2.0TSI (190KM)

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: michal1326 »

Wojtek30 pisze: 19 sie 2021, o 07:07 Ja zamawiałem w połowie lutego, wyprodukował się początkiem czerwca i nadal czekam. :cry:
Czekasz bo jest niekompletny?
Wojtek30
Posty: 5
Rejestracja: 12 mar 2021, o 20:15
Samochód: Superb III combi 4x4 Facelift
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Imię: Wojciech

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: Wojtek30 »

Dokładnie
Cienki221
Posty: 497
Rejestracja: 16 wrz 2015, o 14:21
Samochód: Superb III 4x4 Facelift
Rocznik: 2022
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Lokalizacja: O-ka

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: Cienki221 »

U mnie tak samo wyprodukowany, niekompletny, wyprodukowany 26 tyg ale nie ma bliżej określonego terminu dostawy do salonu. Od kwietnia nie mam auta i sam rozmyślam nad używanym czymś, lub alternatywą, ale jest to ciężkie, bo must have to webasto
Krzywolusty
Posty: 12
Rejestracja: 19 sie 2021, o 12:02
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: Krzywolusty »

Ja zamówiłem Scalę w prawie full opcji 5 marca. Miała być na przełomie czerwca/lipca. Potem, w połowie lipca miała być wyprodukowana. Do dzisiaj nie jest. Kiedy będzie? Nie wiadomo.
Pytanie które nurtuje mnie i pewnie wszystkich - czy warto kupować w grudniu rocznik 2021 :D
No, chyba, że dadzą rabat, ale wątpię.
Już się zastanawiam, czy nie poprosić o przeniesienie na koniec kolejki i odebrać samochód w marcu 2022. Tyle, że ciągle nie wiadomo co się w tym czasie wydarzy. Przyjedzie 4, 5 fala, wszystko znowu będzie zamknięte i się okaże, że moja obecna pozycja wyjdzie w marcu 2022.
Myślałem o wynajmie długoterminowym, ale na YT widziałem film jakie wałki na tym robią, więc nie chcę się wkopać. Póki co wynajmuję Panka za 2k miesięcznie. Czyli tyle, ile płaciłbym ratę za Scalę, z tą różnicą, że tutaj niczego nie spłacam, tylko raczej dopłacam :)
I ciągle liczę, że może ten tydzień będzie ostatni...
Awatar użytkownika
rowerek
Posty: 758
Rejestracja: 13 cze 2010, o 09:41
Samochód: Superb III
Silnik: 1.8TSI CJSA (180KM)
Lokalizacja: Poznań

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: rowerek »

O, w temacie Scali, to żona czeka na 1.5tsi od pierwszego tygodnia lutego. Miał być w maju, potem wersja, że w sierpniu i z tego co się dowiedziałem, to do końca przyszłego tygodnia ma trafić do produkcji (data w systemie już niby jest). Jak nie będzie wybrakowany, to potem kolejne 2-3 tygodnie na dostawę i w najlepszym wypadku będzie pod koniec września.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
padero
Posty: 181
Rejestracja: 14 mar 2021, o 05:49
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Lokalizacja: Warszawa

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: padero »

Ja dziś szczęśliwie odebrałem swoją sztukę, przy okazji porozmawialiśmy trochę ze sprzedawcą o sytuacji z produkcją. Z samochodami wyprodukowanymi wcześniej problem jest taki, że stoją na wielkich placach (nie wiem czy chodziło o nasze lotnisko) i na przykład są nagle części do SUPERBa wyprodukowanego np. w czerwcu, który stoi zastawiony setkami innych aut i nie ma jak go wyciągnąć, więc biorą auta z brzegu i do klientów wychodzą samochody defacto wyprodukowane później, tak jak być może było w moim przypadku. Zabrzmi to niewiarygodnie, ale nawet już kombinują, żeby te samochody ze środka helikopterami wyciągać, więc oglądamy relację z lotniska bo może być ciekawie :lol: :lol: :lol:
ODPOWIEDZ