Co zamiast Superba ?

Opinie, pytania i porady dotyczące zakupu Superba
Regulamin forum
1. Temat musi zaczynać się od [S1] lub [S2], a treść powinna być taka sama jak ta występująca w cenniku lub konfiguratorze, np. "[S2] Przygotowanie pod telefon GSM I"
2. Jeden wątek powinien dotyczyć jednej opcji wyposażenia dostępnej w cenniku lub konfiguratorze.
igo_89
Posty: 78
Rejestracja: 1 sty 2024, o 17:01
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Co zamiast Superba ?

Post autor: igo_89 »

artho pisze: 11 maja 2024, o 07:49
igo_89 pisze: 10 maja 2024, o 21:20 Liczę w trasie 10 litrów a po mieście ciężko stwierdzić. Diesel odpadał bo za dużo z nim problemów potem jak nie AdBlue to DPF to wtryski itp. wiadomo jest 5 lat gwarancji, ale nie mam ochoty potem jeździć po serwisach i się bujać. Auto ma być niby do 10 czerwca odbiór zobaczymy czy tak będzie.

A to moja konfiguracja:
https://www.audi.pl/pl/web/pl/tools/nem ... e=A564U5TP
Bardzo przyjemny konfig, jak odbierzesz to zrób wątek w NASZE AUTA - na pewno będę pytał o wiele :D
3.0 V6 to też solidny silnik, pewnie trochę spali, chociaż tutaj jest MHEV. Ale za to ile wygody da na trasie i w codziennym używaniu!

Z ciekawości jak w Audi liczą pakiet ubezpieczenia? Też 2% od oryginalnej wartości? Czyli dla Twojego przykładu około 12k rocznie?

Ah, no i widzę, że masz uciąg 3500kg, będzie wygoda jakbyś chciał Q7-mkę użyć do ciężkich zadań.
Z ubezpieczeniem nie mam pojęcia ile wyjdzie dokładnie bo auta w tej cenie co widać nie kupuje tylko dużo dużo taniej przez rabat od audi + rabat specjalny.
igo_89
Posty: 78
Rejestracja: 1 sty 2024, o 17:01
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Co zamiast Superba ?

Post autor: igo_89 »

zalezi pisze: 10 maja 2024, o 22:51
igo_89 pisze:
zalezi pisze: 10 maja 2024, o 21:07 Jazda lasami to sama przyjemność z takimi laserami Obrazek
Q7 świetny, no boisz się spalania 55TFSI?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Liczę w trasie 10 litrów a po mieście ciężko stwierdzić. Diesel odpadał bo za dużo z nim problemów potem jak nie AdBlue to DPF to wtryski itp. wiadomo jest 5 lat gwarancji, ale nie mam ochoty potem jeździć po serwisach i się bujać. Auto ma być niby do 10 czerwca odbiór zobaczymy czy tak będzie.

A to moja konfiguracja:
https://www.audi.pl/pl/web/pl/tools/nem ... e=A564U5TP
No czuć piniondz. A na poważnie to piękny setup, fajny lakier i nietuzinkowy motor jak na Q7. No gratki, elegancja.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
To prawda kolor świetny Ascari blue metalik do niego było więcej dopłaty bo aż 10600 zł. 90% aut audi tak średnio wyjeżdża z tym Daytona Grey perłowy to jest bardzo ładny kolor ale strasznie oklepany i na nim te czarne dodatki giną. A co do motoru masz rację gdzie nie spojrzeć Q7 wszystko w TDI. Miałem chęć brać SQ7 z V8, ale po obejrzeniu odcinka w Caroseria zrezygnowałem spalanie jest za duże, a trochę bez sensu wywalać po 150 zł za paliwo za 100 km. W tym silniku 3.0 TFSI i tak tej mocy nie wykorzystam.
artho
Posty: 1207
Rejestracja: 26 wrz 2021, o 17:55
Samochód: Superb III Kombi 4x4 Facelift
Rocznik: 2021
Silnik: 2.0TSI (280KM)

Re: Co zamiast Superba ?

Post autor: artho »

Ubezpiecznie to chyba od kwoty przed rabatami więc raczej wyjdzie 2-3% od 550k brutto
zalezi
Posty: 435
Rejestracja: 20 sie 2020, o 16:06
Samochód: Superb III
Silnik: 1.4TSI (150KM)

Re: Co zamiast Superba ?

Post autor: zalezi »

W Audi zazwyczaj było to 2.7% wartości auta.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
zalezi
Posty: 435
Rejestracja: 20 sie 2020, o 16:06
Samochód: Superb III
Silnik: 1.4TSI (150KM)

Co zamiast Superba ?

Post autor: zalezi »

DEL


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ODPOWIEDZ